Re: Password rejected
Postano: 09 ruj 2015, 19:21
Riješeno.
Zbog nekog meni nepoznatog razloga root particija nije bila dobro mount-ana. Bila je u read only modu.
S komandom :
mount -o remount,rw /
je sve proradilo.
Hvala svima na sugestijama !
LP
Zbog nekog meni nepoznatog razloga root particija nije bila dobro mount-ana. Bila je u read only modu.
S komandom :
mount -o remount,rw /
je sve proradilo.
Hvala svima na sugestijama !
LP