Stranica: 2/48.
Re: Svjedočanstva
Postano: 26 pro 2009, 12:37
Postao/la pingu
ipernar je napisao/la:Veli ona a kak da ti se ja odužim.... mislim si ja...
spread the word 
I zagrlim ju !
To je kao onaj vic o 2 inžinjera, biciklu i djevojci.

Re: Svjedočanstva
Postano: 26 pro 2009, 12:45
Postao/la dalibor.klobucaric
l0l koji?
Re: Svjedočanstva
Postano: 26 pro 2009, 12:52
Postao/la pingu
Dva studenta FER-a se šetaju studentskim naseljem kada jedan reče "Imaš stvarno dobar bicikl".
Drugi odgovori: "Tako sam se šetao jučer sam, kada je jedna stvarno lijepa žena dovezla bicikl,
sišla s njega, skinula svu odjeću i rekla - uzmi što hoćeš".
Prvi student klimnu potvrdno: "Dobar izbor, odjeća vjerojatno nije bila tvoje veličine"!
Re: Svjedočanstva
Postano: 26 pro 2009, 13:03
Postao/la mmmy
domi je napisao/la:Kako to msliš da canon ne radi na linuxu?
Meni pixma 1800 radi..
Radi većina Canonovih printera, vidi npr. slijedeće
http://www.openprinting.org/printer_list.cgi?make=Canon, iako je činjenica da Canon ne daje dovoljnu podršku linuxu.
Ja imam Pixmu 2000, radi perfektno, out of box, bez bilo kakvih instalacija i zezanja: Fedora, OpenSuse, Mandriva, Ubuntu (u gornjoj bazi niti nema podatka da li ona radi pod linuxom).
Re: Svjedočanstva
Postano: 26 pro 2009, 13:04
Postao/la dalibor.klobucaric
aha.. isto sam čul sa murijakom i grupnjakom.

Svuku se i cure kažu dečki na posao. A murijak u stanicu.. Gol

Al naš dečko ipernar je super. Ponosan sam što je zadržao prijateljstvo i pošerao linux, možda nam se tvoja prijateljica pridruži na forumu

Re: Svjedočanstva
Postano: 26 pro 2009, 13:28
Postao/la ipernar
dalibor.klobucaric je napisao/la:Ponosan sam što je zadržao prijateljstvo i pošerao linux, možda nam se tvoja prijateljica pridruži na forumu

Ja sam ju pozvao na forum i rekao joj da imamo i druženja, te da su cure uvijek u manjini

Re: Svjedočanstva
Postano: 26 pro 2009, 13:45
Postao/la Gogy
Shicy je napisao/la:domi je napisao/la:
Kako to msliš da canon ne radi na linuxu?
Meni pixma 1800 radi..
jedno je pixma 1800, drugo su svi ostali

Pixma 2000 radi ko podmazan
EDIT: sestri radi Pixma 1500
Re: Svjedočanstva
Postano: 26 pro 2009, 14:12
Postao/la shicy
moja pixma 1600 bolje da ne radi nego da ovako radi xD
Re: Svjedočanstva
Postano: 26 pro 2009, 14:35
Postao/la dalibor.klobucaric
ipernar je napisao/la:
Ja sam ju pozvao na forum i rekao joj da imamo i druženja, te da su cure uvijek u manjini

I?
bu došla?
@ova druga tema Canon IP 2000, Epson E nešto, mislim da je E 67 plug'n'play out of the box Ubuntu 9.*
Re: Svjedočanstva
Postano: 27 pro 2009, 09:13
Postao/la ipernar
Bumo vidli!
