Stranica: 2/2.

Re: Photoshop na nekom windows "emulatoru"?

Postano: 10 ožu 2022, 20:00
Postao/la Vl@do
:lulz Evo, čovjek je dobio "brzi" odgovor nakon samo 11 godina. :lulz

Re: Photoshop na nekom windows "emulatoru"?

Postano: 11 ožu 2022, 11:18
Postao/la bertone
Vl@do je napisao/la::lulz Evo, čovjek je dobio "brzi" odgovor nakon samo 11 godina. :lulz
Post je pod povećalom.

Re: Photoshop na nekom windows "emulatoru"?

Postano: 12 ožu 2022, 08:18
Postao/la domi
Vl@do je napisao/la::lulz Evo, čovjek je dobio "brzi" odgovor nakon samo 11 godina. :lulz
:bravo

Re: Photoshop na nekom windows "emulatoru"?

Postano: 16 ožu 2022, 18:56
Postao/la s3m
pohostoship 7 je free i radi i bez wine-a kod mene.. :)

Re: Photoshop na nekom windows "emulatoru"?

Postano: 16 ožu 2022, 20:14
Postao/la Cooleech
s3m je napisao/la:pohostoship 7 je free..
Pohostoship? :hmm