Re: Photoshop na nekom windows "emulatoru"?
Postano: 10 ožu 2022, 20:00
Regionalni Linux forum
https://www.linuxzasve.com/forum/
Post je pod povećalom.Vl@do je napisao/la:Evo, čovjek je dobio "brzi" odgovor nakon samo 11 godina.
Vl@do je napisao/la:Evo, čovjek je dobio "brzi" odgovor nakon samo 11 godina.
Pohostoship?s3m je napisao/la:pohostoship 7 je free..