Stranica: 2/2.

Re: terminal-sudo-pasword-problem

Postano: 25 svi 2011, 21:55
Postao/la Suko
Problem je rijesen u pp.
Radilo se o obicnom nesporazumu i pocetnickom problemu.

Re: terminal-sudo-pasword-problem

Postano: 25 svi 2011, 22:11
Postao/la simke
Suko je napisao/la:Problem je rijesen u pp.
Radilo se o obicnom nesporazumu i pocetnickom problemu.
a i pitnje je bilo ljepo napisano, nema što...

Re: [RIJEŠENO] terminal-sudo-pasword-problem

Postano: 25 svi 2011, 22:17
Postao/la Suko
Vidim da vam je trolanje postalo zabavno? Nije ni malo smijesno!
Pitanje je napisao pocetnik i kao takvo je sasvim prihvatljivo!
Kada bih ja pitao nekog fizicara o stvarima iz njegove struke najvjerojatnije ne bi zvucao previse pametno.