Baš to.
Predsjednički Izbori
Moderator/ica: Moderatori/ce
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Predsjednički Izbori
i ja..
majke mi..
majke mi..
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
Re: Predsjednički Izbori
Ovo je vec vijest, 53 000 klinaca na ubuntu-upingu je napisao/la: Makedonci kupili 53 tisuće Classmate PC-jaU Makedoniji školarci i profesori dobivaju prijenosnike, a u Hrvatskoj se smanjuju plaće i ukidaju besplatni udžbenici
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Predsjednički Izbori
meema je napisao/la:evo...sta da vam kazem :D ajde pogodite ko je meni ispao?????pingu je napisao/la:Provjerite putem ovog upitnika koji su vam od kandidata najkompatibilniji:
http://apps.facebook.com/predsjednickizbornik/
Hebrang, Pusić, Primorac, Bandić i Tuđman nisu ispunili anketu, prema tome, njih možete zanemariti u upitniku.
Meni je ispao Boris Mikšić. :)
Ne čudim se previše, za njega sam glasao na prošlim i/ili pretprošlim izborima, ne sjećam se više. :misli
nadan vidosevic :) :) :)
And that's why I never should have read this topic....
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Predsjednički Izbori
I naravno, prava istina je:zole052 je napisao/la:U pozadini bio upanjen tv i slucajno nacuo pa pogldo a pzite ovo:http://www.croportal.net/novosti/Primor ... ku-1015876Primorac planira dati laptop svakom učeniku (OLPC)
Predsjednički kandidat Dragan Primorac najavio je danas kako će, 'kada postane predsjednik, svaki učenik dobiti besplatni laptop, a prvih 250 tisuća primjeraka već je, kako je rekao, osigurano iz globalnog američkog projekta 'Jedan laptop za svakog učenika' ('One Laptop per Child')'
na kraju priloga su rekli da nije preciziro primorac da li ce do toga i doci iako ne postane precjednik. Kako su rekli u prilogu da smo odabrani sa strane ovog americkog projekta da budemo prvi na ovom podrucju za dobiti te laptopice. Po toj logici to ne bi trebalo imati nikakve veze sa pobjedom primorca.
http://www.bug.hr/vijesti/kampanji-doba ... 99912.aspx kava
Isto tako, način na koji kandidat Primorac koristi OLPC projekt je moralno upitan, s obzirom da u ulozi nadležnog ministra hrvatske Vlade nikada nije iskazao niti potporu niti interes za pokretanjem takve inicijative u Hrvatskoj, sukladno aktivnostima i velikom uloženom trudu i radu udruge OLPC Hrvatska, a sada promovira isti taj projekt kao izvrstan i revolucionaran.

Re: Predsjednički Izbori
Hahaha, ali nekako sumljam da ce ova vijest zavrsiti na dnevniku danas... tuzno...Suko je napisao/la:
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Predsjednički Izbori
Hehe... izgleda da nista od precjednika primorca na ovim izborima
http://www.jutarnji.hr/-primorac-obmanj ... i-/424116/

http://www.jutarnji.hr/-primorac-obmanj ... i-/424116/

Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Predsjednički Izbori
jeb* ministra kojem srednjoškolci sruše projekt.
a još bi on tija i predsjednik bit..
a još bi on tija i predsjednik bit..
Re: Predsjednički Izbori
Hvala bogu da ima i toga danas. Zamisli vladu koja raidi sta oce a ljudi nemocni gledaju. Srednjoskolci i donekle studenti su pokazali da se ipak nesto moze prosvjedima u hrvatskoj.Shicy je napisao/la:jeb* ministra kojem srednjoškolci sruše projekt.
Trebaju hrvati malo pogledati francuze kako se to radi!
Samo su kod nas ljudi tako pasivni da se ne bi bunili niti da dignu pdv na 50%, samo bi doma sjedili pred televizorom i kukali
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
