Re: Conky
Postano: 21 pro 2012, 16:34
Mislim da ćeš se morati poigrati sa voffset i goto funkcijama, pogledaj ovdje: http://conky.pitstop.free.fr/wiki/index ... t_%28en%29
Pomoću njih možeš namjestiti da se određeni dijelovi conkyja prikazuju na već nekom dijelu desktopa, ako sam dobro skužila. Ako to ne pomogne, možda najbolje da pejstaš cijeli svoj config ovdje pa da svi zajedno pogledamo što se može od njega napraviti, a da bude tako kako ti želiš.
Pomoću njih možeš namjestiti da se određeni dijelovi conkyja prikazuju na već nekom dijelu desktopa, ako sam dobro skužila. Ako to ne pomogne, možda najbolje da pejstaš cijeli svoj config ovdje pa da svi zajedno pogledamo što se može od njega napraviti, a da bude tako kako ti želiš.