Stranica: 12/12.

Re: Conky

Postano: 21 pro 2012, 16:34
Postao/la Abzeenth
Mislim da ćeš se morati poigrati sa voffset i goto funkcijama, pogledaj ovdje: http://conky.pitstop.free.fr/wiki/index ... t_%28en%29
Pomoću njih možeš namjestiti da se određeni dijelovi conkyja prikazuju na već nekom dijelu desktopa, ako sam dobro skužila. Ako to ne pomogne, možda najbolje da pejstaš cijeli svoj config ovdje pa da svi zajedno pogledamo što se može od njega napraviti, a da bude tako kako ti želiš.

Re: Conky

Postano: 21 pro 2012, 16:38
Postao/la Medojedni jazavac
Hvala, al uspel sam.

Rijesil sam problem izmjenicnog prikazivanja dodavanjem

Kod: Označi sve

own_window_type override
Sad mogu vise conky procesa odjednom imat, a da nemaju zasebni prozor, odnosno da su na desktopu.

Re: Conky

Postano: 21 pro 2012, 16:40
Postao/la Abzeenth
O, super onda :thumbs lakše je tako nego petljati s tim offsetima. Stavi sad screenshot desktopa na onu temu da vidimo kak zgleda :D

Re: Conky

Postano: 21 pro 2012, 16:41
Postao/la Medojedni jazavac
Moram sredit sad reminder da lijepo izgleda. Stavil budem kad sredim. :)