Stranica: 12/19.
Re: Predsjednički Izbori
Postano: 23 pro 2009, 13:04
Postao/la glaskoncILLa
mislim da je taj "skini gace i skvici kao svinja" stav glavni problem ove zemlje..
Re: Predsjednički Izbori
Postano: 23 pro 2009, 13:06
Postao/la meema
zole052 je napisao/la:Trebaju hrvati malo pogledati francuze kako se to radi!
Samo su kod nas ljudi tako pasivni da se ne bi bunili niti da dignu pdv na 50%, samo bi doma sjedili pred televizorom i kukali

potpisujem...
to je ono sto ja stalno govorim...
Re: Predsjednički Izbori
Postano: 23 pro 2009, 13:14
Postao/la shicy
zole052 je napisao/la:Shicy je napisao/la:jeb* ministra kojem srednjoškolci sruše projekt.
Hvala bogu da ima i toga danas. Zamisli vladu koja raidi sta oce a ljudi nemocni gledaju. Srednjoskolci i donekle studenti su pokazali da se ipak nesto moze prosvjedima u hrvatskoj.
Trebaju hrvati malo pogledati francuze kako se to radi!
Samo su kod nas ljudi tako pasivni da se ne bi bunili niti da dignu pdv na 50%, samo bi doma sjedili pred televizorom i kukali

ma hvala Bogu da ima populacije koja se buni, ali Zole, nisi shvatio šta sam htio reć

a to je pitanje hoće li on svako malo mijenjat projekte kako nekom ne budu odgovarali? i šta to govori o njegovoj organiziranosti i temeljitosti? to je pitanje

Re: Predsjednički Izbori
Postano: 25 pro 2009, 16:06
Postao/la pingu
jjj je napisao/la:And that's why I never should have read this topic....
Ke?
Re: Predsjednički Izbori
Postano: 27 pro 2009, 10:40
Postao/la microbot
Pročital sam više manje cijelu temu : ova država je u banani kojoj trebaju visoko obrazovani ljudi a ne stare komunjare na vlasti
Evo što bih ja napravio:
teška Informatizacija državne uprave , najuriti višak zaposlenih , ukinul bi MUP,MORH I Zdravstvo i stavio bi sve pod Upravu javne sigurnosti koja bi na čelu imala vijeće sposbnih ljudi , novac koji je namijenjen izgradnji cesta usmjeriti na rekonstrukciju HŽ-a te velike novce (60% proračuna bi krknuo u gospodarstvo) i naravno obnovio bi Goli otok reda radi ! Te da ne zaboravim smanjil bi PDV tvrtkama koje zaposle osobe koje zacrše tek srednju školu jer je sramota da u RH svi traže minj 15 god radnog staža

Re: Predsjednički Izbori
Postano: 27 pro 2009, 11:00
Postao/la dalibor.klobucaric
I kaj si dobil?
Drug Tito čemo te zvati? ili?
Re: Predsjednički Izbori
Postano: 27 pro 2009, 11:14
Postao/la microbot
Dobil sam jednu modernu državu koja radi za svoj narod kava
Re: Predsjednički Izbori
Postano: 27 pro 2009, 11:51
Postao/la dalibor.klobucaric
Ok slažem se da pravila igre treba promijeniti svakako, nisam politički analitičar niti kanim biti. Al ono što znam je sljedeće. Ko kontrolira osobu koja kontrolira... Ko kontrolira likove "with the power"
Fućkaš modernu državu bez, prave demokracije. A prava demokracija je da smo svi jednaki i svi glasamo. Očeš lokalne, predsjedničke izbore ili kreiranje zakona? Utopijska priča svakako kako će farmer kreirati zakon? Edukacijom. Tj Pogledaj naše zakone. Uzmi Članak 230 recimo nekog zakona. Ja ga ne kužim, Onda se najde 60 likova i napišu 30 knjiga o pročićenom zakonu, tj eleboriraju isti članak istog zakona na 15 načina. To je ono što treba promijeniti. Ustav "from scrach". Jer drugačije neide.
Re: Predsjednički Izbori
Postano: 27 pro 2009, 13:19
Postao/la pingu
Re: Predsjednički Izbori
Postano: 27 pro 2009, 13:59
Postao/la Suko
Ko iz Alan Forda.
