Stranica: 15/19.

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 30 pro 2009, 00:28
Postao/la simke
svako ima pravo na svoj izbor.

no sta se ja zamaram, nikad nisam obavio svoju gradjnsku duznost, i necu ni sad.

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 30 pro 2009, 00:45
Postao/la dalibor.klobucaric
ipernar je napisao/la:Bolje poker-face nego scar face!
ma ako Dandić dođe na mjesto pr hr. svi ćemo imati daljanske u ruci

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 30 pro 2009, 14:14
Postao/la pingu
Banditch i pijanist, savršena simbioza. Jedan "dela" (operativac, hardver) a drugi donosi i kreira zakone (softver). Koja farsa. Mlohava ćuna od "konstruktivno suzdržane oporbe", zvana SDP, dok je Banditch bio puslušni vojnik partije, (kao što i kradeze brine o svojim vojnicima), bio je dobar i Zokyju i pijanistu, sada kada je pobjegao sa lanca, kao ne volimo se više, a pripremao je par mjeseci prije svoju predstavu za Sljeme, i natezao se sa medijima, hoće-neće se kandidirati.
Svi su oni govna. Malo "ne znaju", malo "institucije trebaju raditi svoj posao".

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 30 pro 2009, 16:55
Postao/la meema
bandic nikad nije bio dobar sa milinovicem...

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 30 pro 2009, 17:06
Postao/la dalibor.klobucaric
Osobno vjerujem ako vjerujete da postoje zavjere i tajna društva i razne FAMILIJE, da je ESDEPE u vlasništvu jedne od tih familija, uključujući i bandiča i josipovića, svi su ni marionete.. Mamu im ljubim..

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 30 pro 2009, 17:51
Postao/la pingu
meema je napisao/la:bandic nikad nije bio dobar sa milinovicem...
:cry: al mu je bio dobar dok je bio u stranci, trpio ga je. Jasno je meni da u politici ima kompromisa, ali još nisam vidio ni jednog današnjeg hrvatskog političara, da se ne guzi stranim interesima + domaćim kriminalcima, umjesto da zauzme gard, lupi šakom po stolu i veli dosta. Svoju majku bi prodali za par judinih škuda. Kako je Juda završio, tako će i oni. Povijest nas tako uči. Sve u svoje vrijeme.
Nažalost, pravda je ponekad prespora, a govna učine zlo koje se godinama mora rješavati.
dalibor.klobucaric je napisao/la:Osobno vjerujem ako vjerujete da postoje zavjere i tajna društva i razne FAMILIJE, da je ESDEPE u vlasništvu jedne od tih familija, uključujući i bandiča i josipovića, svi su ni marionete.. Mamu im ljubim..
Formula je jednostavna. Tko ima novac ima moć. Tko financira kampanje? Također i u zemljama zapadne demonkracije? Zašto bi se netko nepotrebno izlagao medijima, kada iz sjene manipulira političarima koji u njihovo ime odrađuju prljav posao? Koliko su ljudi kao pojedinci osvješteni, toliko je njihovo društvo naprednije. Primitivnije društvo, tolerira razne malverzacije, samo to ne znači da mislim kako skandinavske zemlje imaju idealnu situaciju, jer liberalizam je druga strana medalje manipulacije. To je terorizam slobode, novogovora i političke korektnosti.
To nije teorija zavjere, to je činjenica.
Koji bi ja imao razlog dati milijun kuna, nekom idiotu za njegovu predsjedničku kampanju? Valjda imam neki razlog. Filantropija, altruizam? Kako da ne.

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 30 pro 2009, 23:04
Postao/la dalibor.klobucaric
slažem se sa tobom, j asam to onak bezveze rekao, tipa..
Teorija zavjere...
:)
TO ljudi nekak bolje razumiju jer ima je onak surreal
:)

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 31 pro 2009, 00:34
Postao/la mmmy
Dečki i cure, a da zatvorite ovaj topic.

Puno ste konstruktivniji i bolji na temama vezanim uz linux.

Pričom o usranim političarima, samo im dajete važnost koju ne zaslužuju!

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 31 pro 2009, 00:40
Postao/la ipernar
SDP je išao na sigurno ovaj put !

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 31 pro 2009, 00:50
Postao/la pingu