Stranica: 3/48.

Re: Svjedočanstva

Postano: 06 sij 2010, 22:41
Postao/la ipernar
Danas me cimer zamolio da mu laptom prebacim na linux jer nemre više one update trpit u WIn7 dodavši da mu se sve raspada. 'Nema frke buraz', zgrabil sam stick i stavio mint8 na njegovu mašinu :D sve mu radi od prve !

Re: Svjedočanstva

Postano: 06 sij 2010, 22:51
Postao/la glaskoncILLa
Hallelujah!!!! :mrgreen:

Re: Svjedočanstva

Postano: 06 sij 2010, 23:15
Postao/la shrike
Jos mi samo fali da od ovoga napravimo religiju.

Re: Svjedočanstva

Postano: 06 sij 2010, 23:19
Postao/la glaskoncILLa
tko zna, mozda bi se neka lovica mogla okrenuti, danas su religije popularne. :)

Re: Svjedočanstva

Postano: 07 sij 2010, 02:43
Postao/la meema
kaj njega nisi zagrlio???

spiti

Re: Svjedočanstva

Postano: 07 sij 2010, 06:39
Postao/la Suko
meema je napisao/la:kaj njega nisi zagrlio???

spiti
:lol:

Re: Svjedočanstva

Postano: 07 sij 2010, 09:40
Postao/la glaskoncILLa
meema je napisao/la:kaj njega nisi zagrlio???

spiti

[plavusa]koga?[\plavusa] :)

Re: Svjedočanstva

Postano: 07 sij 2010, 16:36
Postao/la ipernar
meema je napisao/la:kaj njega nisi zagrlio???

spiti
On je mene... :D

Re: Svjedočanstva

Postano: 07 sij 2010, 16:57
Postao/la Suko
Ja se nadam da si onu curu sa početka priče već uvjerio da nije sve u Linuxu i da ima nešto i u Linux userima. ;)

Re: Svjedočanstva

Postano: 07 sij 2010, 17:02
Postao/la zole052
Suko je napisao/la:...nije sve u Linuxu i da ima nešto i u Linux userima. ;)
Ima ima kako da ne spiti :mrgreen: