Stranica: 3/3.

Re: user friendly software installer

Postano: 14 vel 2010, 14:03
Postao/la HrvojeKC
Ja sam se za SuSEom poveo isključivo kaj grafička na laptopu radi bez problema :) i još mi uvijek nije jasno kak na Mintu ne radi dual monitor dok kod susea radi bez ikakvih dodatnih "prčkanja".

Komp je inače HP Compaq 610 s intel x3100 grfikom i poludio nad mintom kaj ne radi externi display.