Re: user friendly software installer
Postano: 14 vel 2010, 14:03
Ja sam se za SuSEom poveo isključivo kaj grafička na laptopu radi bez problema
i još mi uvijek nije jasno kak na Mintu ne radi dual monitor dok kod susea radi bez ikakvih dodatnih "prčkanja".
Komp je inače HP Compaq 610 s intel x3100 grfikom i poludio nad mintom kaj ne radi externi display.
Komp je inače HP Compaq 610 s intel x3100 grfikom i poludio nad mintom kaj ne radi externi display.