Stranica: 25/45.

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 11 ožu 2013, 19:47
Postao/la iweb
Malo ću biti picajzla, ali zar ne bi bilo ljepše da se koristio neki logo umjesto tog bannera? Nekako mi je to čudno. :pogled_dolje

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 11 ožu 2013, 21:51
Postao/la speedy
iweb je napisao/la:Malo ću biti picajzla, ali zar ne bi bilo ljepše da se koristio neki logo umjesto tog bannera? Nekako mi je to čudno. :pogled_dolje

slazem se,,,,,,, cak mi i to "regionalni" malo ajmo rec cudno jer toga nema u sluzbenom imenu portala i mislim da je nepotrebno,,,,,, cisto ubaciti originalni LZS logo bi bilo dovoljno ne?

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 11 ožu 2013, 22:43
Postao/la iv@n
Baš ste picajzle :facepalm

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 11 ožu 2013, 22:59
Postao/la speedy
iv@n je napisao/la:Baš ste picajzle :facepalm
:P

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 13 ožu 2013, 22:15
Postao/la iv@n
13.03.2013.

Maksimalna veličina avatara povećana na 100 x 100 piksela, kako bi se uskladila s "novom" pretpostavljenom temom Artodia: Deluxe, ali i modernim trendovima u web dizajnu te sveopćoj prisutnosti FullHD rezolucije.

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 17 ožu 2013, 13:32
Postao/la iv@n
16.03.2013.

Dodano 60+ avatara u galeriju, veličina 100x100. Uskoro bude još.

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 18 ožu 2013, 18:33
Postao/la iv@n
18.03.2013.

Dodano još 50ak avatara u galeriju, veličina 100x100 (Dio 0).

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 25 ožu 2013, 16:20
Postao/la max360se
Mozete li molim vas promijeniti bolju Moderatora/rica, ovva stvarno odskaze i malo smeta?
slika

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 25 ožu 2013, 16:22
Postao/la Medojedni jazavac
Hvala max, ja to nisam videl do sad. Sad je to sve kaj vidim.

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 28 ožu 2013, 15:00
Postao/la iv@n
28.3.2013.

Korisnik "ivantomica" promijenio nadimak u "masteroman"