Stranica: 25/60.

Re: Jabučarenje

Postano: 29 kol 2012, 17:08
Postao/la drone
You didn’t think this could be real right? but hey! you loved it :D

Re: Jabučarenje

Postano: 29 kol 2012, 17:19
Postao/la shrike
Na žalost je hoax, ali bi bilo prebrutalno da je istina:)

Re: Jabučarenje

Postano: 30 kol 2012, 09:29
Postao/la redundant

Re: Jabučarenje

Postano: 30 kol 2012, 09:55
Postao/la calisto053
juzer je napisao/la:http://youtu.be/rAtje5weAU0
rofl
Predobro!

Re: Re: Jabučarenje

Postano: 30 kol 2012, 10:21
Postao/la Suko
zole052 je napisao/la:Samsung Pays Apple $1 Billion Sending 30 Trucks Full of 5 Cents Coins
This morning more than 30 trucks filled with 5-cent coins arrived at Apple’s headquarters in California. Initially, the security company that protects the facility said the trucks were in the wrong place, but minutes later, Tim Cook (Apple CEO) received a call from Samsung CEO explaining that they will pay $1 billion dollars for the fine recently ruled against the South Korean company in this way.
http://en.paperblog.com/samsung-pays-ap ... ns-294795/
rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
Ajooj kad bi to bilo istina!
Najjaca stvar ikada!

Re: Jabučarenje

Postano: 11 ruj 2012, 08:12
Postao/la zole052
Može li Apple napraviti još jednu revoluciju? :facepalm
http://www.tportal.hr/scitech/tehno/213 ... uciju.html

Re: Jabučarenje

Postano: 11 ruj 2012, 08:19
Postao/la blacx
zole052 je napisao/la:Može li Apple napraviti još jednu revoluciju? :facepalm
http://www.tportal.hr/scitech/tehno/213 ... uciju.html
slika

Re: Jabučarenje

Postano: 11 ruj 2012, 10:51
Postao/la calisto053
zole052 je napisao/la:Može li Apple napraviti još jednu revoluciju? :facepalm
http://www.tportal.hr/scitech/tehno/213 ... uciju.html
Zlo mi je od njihovih revolucija i promijena svijeta :facepalm

Re: Jabučarenje

Postano: 11 ruj 2012, 11:10
Postao/la stefan
Vrlo kvalitetan tekst. :thumbs
Malo je poduži, ali tko ima vremena neka pročita.
http://m.gadgeterija.net/2012/09/10/iph ... cekivanja/

Re: Jabučarenje

Postano: 12 ruj 2012, 19:44
Postao/la The Acacia Strain
Kako vidim, više su ocarani novim ipod touch s 4 incha i Siriem, nego iphoneom 5 i tome što earpodsi dolaze s njim. Očito ciljaju na dobar sound kao što htc ima s beats audio