Stranica: 26/45.

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 02 tra 2013, 14:32
Postao/la iv@n
2.4.2013.

Dodana dva smajlića:

:bilder :bolestan

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 05 svi 2013, 20:18
Postao/la iv@n
5.5.2013.

Dodana tri smajlića:

:cura :shou! :rap

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 06 svi 2013, 01:40
Postao/la iv@n
6.5.2013.

Izmjena sličica pored podforuma u moderniji izgled.

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 06 svi 2013, 01:43
Postao/la max360se
Taman sam mislio pitati da li je samo meni tako. Dobro izgleda, da li je moguce dodati linkove i na slicice, onda bi forum bio stvarno touch friendly?

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 06 svi 2013, 05:36
Postao/la calisto053
iv@n je napisao/la:6.5.2013.

Izmjena sličica pored podforuma u moderniji izgled.
Pohvale! :thumbs

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 06 svi 2013, 06:02
Postao/la Suko
:thumbs

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 06 svi 2013, 06:44
Postao/la Grof
iv@n je napisao/la:6.5.2013.

Izmjena sličica pored podforuma u moderniji izgled.
Možda su sličice malo predominantne (čitaj - šarene). Da su jednobojne, možda bi bilo bolje.
No, to je i tako samo moja subjektivna pretpostavka ;)

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 06 svi 2013, 07:08
Postao/la devil
Grof je napisao/la:
iv@n je napisao/la:6.5.2013.

Izmjena sličica pored podforuma u moderniji izgled.
Možda su sličice malo predominantne (čitaj - šarene). Da su jednobojne, možda bi bilo bolje.
No, to je i tako samo moja subjektivna pretpostavka ;)
+1
ne svida mi se bas.

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 06 svi 2013, 09:04
Postao/la iweb
Definitivno su prevelike.

Re: Changelog foruma i portala

Postano: 06 svi 2013, 09:30
Postao/la Cooleech
Velike jesu, ali su, u svakom slučaju, razumljivije. :bleh