Stranica: 27/45.
Re: Changelog foruma i portala
Postano: 06 svi 2013, 09:37
Postao/la iv@n
Neobično je na prvi pogled, al navika radi svoje. Stare ikone su još iz 2007. godine

Bit će još finog glacanja vjerojatno, poput blago zaobljenih kutova ako bude dobro izgledalo.
Danas se nadam uhvatiti posla oko sekcije Linux aplikacije, dodati sve ove što su bile kao program tjedna, kao i neke bitne kojih nema, te neke koje su se u međuvremenu pojavile. Ogroman posao koji dugo čeka na red.

Re: Changelog foruma i portala
Postano: 06 svi 2013, 09:39
Postao/la Lutherus
Fino i ugodno iznenađenje jutros. Jako ljepo paše sa starom temom.
Re: Changelog foruma i portala
Postano: 06 svi 2013, 09:40
Postao/la iv@n
Cooleech je napisao/la:Velike jesu, ali su, u svakom slučaju, razumljivije.

Moraju biti veće, ne samo zbog standarda u web dizajnu, već i radi defaultne teme koja je široka (da je ostala ona stara, siva, uska, bile bi vjerojatno 50x50, ovako su 80x50).
Re: Changelog foruma i portala
Postano: 06 svi 2013, 10:17
Postao/la Suko
Svaka cast Iv@ne na trudu!
Te aplikacije su ostale jos od starog LZS-a, a nitko se toga nije prihvatio jer se radi o velikom poslu.
Re: Changelog foruma i portala
Postano: 06 svi 2013, 10:59
Postao/la shicy
nakon početnog kk trenutka, novi izgled mi se počea sviđat

Re: Changelog foruma i portala
Postano: 06 svi 2013, 11:52
Postao/la bertone
jel ova prva uvedena zbog povećanog dolaska novih linuxašica na forum ili je to zbog "starih"?
Usput, iv@ne

za trud.
Re: Changelog foruma i portala
Postano: 06 svi 2013, 11:54
Postao/la iv@n
Pa da vide kako ima sadržaja i za njih
Hvala!

Re: Changelog foruma i portala
Postano: 06 svi 2013, 12:01
Postao/la iweb
iv@n je napisao/la: poput blago zaobljenih kutova ako bude dobro izgledalo.
To se može napravit iz CSS-a.
Za sve slike:
Kod: Označi sve
img {
-webkit-border-radius: 10px;
-moz-border-radius: 10px;
border-radius: 10px;
}
Samo za slike s classom .nekiclass:
Kod: Označi sve
img.nekiclass{
-webkit-border-radius: 10px;
-moz-border-radius: 10px;
border-radius: 10px;
}
Re: Changelog foruma i portala
Postano: 06 svi 2013, 12:21
Postao/la 4ndY
Kad bi se ova ikonica boarda (kružić, trokut...) dala nekako ukolopiti u slike? Inače je ok...
Re: Changelog foruma i portala
Postano: 06 svi 2013, 14:47
Postao/la Abzeenth
Skroz me iznenadilo, ali ugodno

Trebat će malo vremena da se naviknem, ali lijepo izgleda, moderno i vrlo cool
