Stranica: 27/60.
Re: Jabučarenje
Postano: 13 ruj 2012, 21:18
Postao/la Medojedni jazavac
a nije mi previse potrebno. to mi je ko ono "if it works don't fix it".
Re: Jabučarenje
Postano: 13 ruj 2012, 21:27
Postao/la DoDo
Za 5-6 godina ce Apple biti tamo gdje je danas Nokia.
Re: Jabučarenje
Postano: 13 ruj 2012, 22:11
Postao/la max360se
DoDo je napisao/la:Za 5-6 godina ce Apple biti tamo gdje je danas Nokia.
U još goroj situaciji.
Re: Jabučarenje
Postano: 14 ruj 2012, 08:53
Postao/la The Acacia Strain
moglo bi to biti sto se telefona tice, al mac korisnika ce uvijek biti fina brojka...
Re: Jabučarenje
Postano: 14 ruj 2012, 17:10
Postao/la zole052
Re: Jabučarenje
Postano: 14 ruj 2012, 17:12
Postao/la domi
Re: Jabučarenje
Postano: 14 ruj 2012, 17:23
Postao/la sumski
U.S. gadget maker tells Polish patent office that site called A.pl smells fishy
http://www.networkworld.com/community/node/81367/

Re: Jabučarenje
Postano: 17 ruj 2012, 23:29
Postao/la max360se
Re: Jabučarenje
Postano: 17 ruj 2012, 23:59
Postao/la redundant
Re: Jabučarenje
Postano: 18 ruj 2012, 17:33
Postao/la max360se