Stranica: 28/60.

Re: Jabučarenje

Postano: 18 ruj 2012, 18:31
Postao/la calisto053
rofl rofl rofl

Re: Jabučarenje

Postano: 18 ruj 2012, 22:04
Postao/la shicy
rofl

Re: Jabučarenje

Postano: 19 ruj 2012, 21:44
Postao/la Suko

rofl

Re: Jabučarenje

Postano: 19 ruj 2012, 21:49
Postao/la max360se
Povratak Jedia !!!?
Motorola asks ITC to ban every Mac, iPad, and most iPhones
http://arstechnica.com/apple/2012/09/mo ... t-iphones/

Re: Jabučarenje

Postano: 20 ruj 2012, 12:26
Postao/la max360se

Re: Jabučarenje

Postano: 21 ruj 2012, 17:11
Postao/la zole052
Samsung To Sue Apple, iPhone 5 Infringes Upon LTE Patents
http://www.androidsutra.com/82/samsung- ... FyRM1aEniw

Re: Jabučarenje

Postano: 22 ruj 2012, 20:59
Postao/la max360se

Re: Jabučarenje

Postano: 26 lis 2012, 22:56
Postao/la redundant
Ovako ponekad i ja zanam upiliti ljude sa Linuxom i drobiti po poneštrama
,
http://www.youtube.com/watch?v=7huae767 ... e=youtu.be

Re: Jabučarenje

Postano: 13 stu 2012, 09:42
Postao/la zole052
kad ce vec jednom netko "ubiti" tu jabuku crvljivu...
HTC će Appleu plaćati 6 do 8 dolara po prodanom telefonu
HTC i Apple postigli su dogovor u sporu zbog prava na patente za iPhone, prema kojem će HTC morati Appleu plaćati 6 do 8 dolara po prodanom telefonu. Procjenjuje se da bi Apple tako u idućoj godini mogao zaraditi između 180 i 280 milijuna dolara.
http://www.wired.com/gadgetlab/2012/11/ ... g-apple-8/

Re: Jabučarenje

Postano: 13 stu 2012, 10:09
Postao/la Suko
:facepalm