Stranica: 29/60.

AW: Jabučarenje

Postano: 13 stu 2012, 10:19
Postao/la Slamd64
Dobro kaže ovaj iz Samsunga: " However, Apple continues to take aggressive legal measures that will limit market competition. "
Apple će ukopati Američko tržište ovakvim potezima.
Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2

Re: Jabučarenje

Postano: 18 stu 2012, 18:29
Postao/la zole052
Medojedni jazavac je napisao/la:
zole052 je napisao/la::welcome:
Linux From Scratch je li on click, click :mrgreen:

bas si upecao distru da bude click click... krizaj to i pocni na necemu kao ubuntu, xubuntu, opensuse ili tako nesto pa vidi sto ti pase... skines livecd i pokrenes bez da radis promjene na kompu pa kada nadjes sto ti pase instaliras

inace neznam bas sto radi najbolje na tim odgrizenim jabukama :|
kolko ja znam ljinus trovadljs vrti fedoru na macu
kako ga nije sram koristiti proizvode od tvrtke koja tako ogranicava razvoj koliko god dobri bili :facepalm

ste vidli zadnju?
http://bits.blogs.nytimes.com/2012/11/1 ... &seid=auto

Re: Jabučarenje

Postano: 18 stu 2012, 18:49
Postao/la iweb
Anybody who tells me I can't use a program because it's not open source, go suck on rms. I'm not interested. 99% of that I run tends to be open source, but that's my choice, dammit.

Torvalds, Linus (2004-10-26)

Re: Jabučarenje

Postano: 18 stu 2012, 18:52
Postao/la zole052
iweb je napisao/la:
Anybody who tells me I can't use a program because it's not open source, go suck on rms. I'm not interested. 99% of that I run tends to be open source, but that's my choice, dammit.

Torvalds, Linus (2004-10-26)
nisam ni komentirao zatvorenost... nego kako financira tvrtku koju obozava americka vlast i koja patentira okretanje stranice :facepalm i onda tuzaka okolo druge firme da se ne mogu razviti...

Re: Jabučarenje

Postano: 18 stu 2012, 18:54
Postao/la zole052
ne smeta meni sto je apple zatvoren nego sto mu majka amerika dozvoljava da *uzi druge firme bez *urca :bleh

Re: Jabučarenje

Postano: 18 stu 2012, 18:55
Postao/la iweb
imam osjećaj da ima isti stav oko closed sourcea i Jabučara.

Re: Jabučarenje

Postano: 18 stu 2012, 23:13
Postao/la qwxy
zole052 je napisao/la:kako ga nije sram koristiti proizvode od tvrtke koja tako ogranicava razvoj koliko god dobri bili :facepalm

ste vidli zadnju?
http://bits.blogs.nytimes.com/2012/11/1 ... &seid=auto
Kakav glup patent... :facepalm:

Znaš onu:
Ignorance is bliss.
AppleFTW je napisao/la:Dobar dan svima, moj nick je AppleFTW. Imam 27 godina i od rođenja koristim Apple :ljubav proizvode. Smatram da su najbolji iako ostale nikad nisam ni probao.

Re: Jabučarenje

Postano: 18 stu 2012, 23:34
Postao/la drone
Baš me zanima kako će se razvijati priča s Ubuntuom :zamisljen

Re: Jabučarenje

Postano: 19 stu 2012, 16:31
Postao/la Suko
Nemojte se rugati covjeku!
Dodje na forum, interesira ga Linux a vi se sprdate.

Re: Jabučarenje

Postano: 19 stu 2012, 17:38
Postao/la drone
U ovoj temi se otpočetka rugamo jabučarenju kao fenomenu koji su proizveli ljudi ludi za Appleovim proizvodima i žestoko pretjeruju (Apple fanboys). Ja takvo ponašanje ne razumijem i vjerojatno ću uvijek (možda pretjerano) reagirati na slične stvari. Ako čovjeka stvarno zanima Linux i ako nema namjeru trolati, naravno da je dobrodošao.