Stranica: 29/60.
AW: Jabučarenje
Postano: 13 stu 2012, 10:19
Postao/la Slamd64
Dobro kaže ovaj iz Samsunga: " However, Apple continues to take aggressive legal measures that will limit market competition. "
Apple će ukopati Američko tržište ovakvim potezima.
Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
Re: Jabučarenje
Postano: 18 stu 2012, 18:29
Postao/la zole052
Medojedni jazavac je napisao/la:zole052 je napisao/la:
Linux From Scratch je li on click, click
bas si upecao distru da bude click click... krizaj to i pocni na necemu kao ubuntu, xubuntu, opensuse ili tako nesto pa vidi sto ti pase... skines livecd i pokrenes bez da radis promjene na kompu pa kada nadjes sto ti pase instaliras
inace neznam bas sto radi najbolje na tim odgrizenim jabukama

kolko ja znam ljinus trovadljs vrti fedoru na macu
kako ga nije sram koristiti proizvode od tvrtke koja tako ogranicava razvoj koliko god dobri bili
ste vidli zadnju?
http://bits.blogs.nytimes.com/2012/11/1 ... &seid=auto
Re: Jabučarenje
Postano: 18 stu 2012, 18:49
Postao/la iweb
Anybody who tells me I can't use a program because it's not open source, go suck on rms. I'm not interested. 99% of that I run tends to be open source, but that's my choice, dammit.
Torvalds, Linus (2004-10-26)
Re: Jabučarenje
Postano: 18 stu 2012, 18:52
Postao/la zole052
iweb je napisao/la:Anybody who tells me I can't use a program because it's not open source, go suck on rms. I'm not interested. 99% of that I run tends to be open source, but that's my choice, dammit.
Torvalds, Linus (2004-10-26)
nisam ni komentirao zatvorenost... nego kako financira tvrtku koju obozava americka vlast i koja patentira okretanje stranice

i onda tuzaka okolo druge firme da se ne mogu razviti...
Re: Jabučarenje
Postano: 18 stu 2012, 18:54
Postao/la zole052
ne smeta meni sto je apple zatvoren nego sto mu majka amerika dozvoljava da *uzi druge firme bez *urca

Re: Jabučarenje
Postano: 18 stu 2012, 18:55
Postao/la iweb
imam osjećaj da ima isti stav oko closed sourcea i Jabučara.
Re: Jabučarenje
Postano: 18 stu 2012, 23:13
Postao/la qwxy
Kakav glup patent...

:
Znaš onu:
Ignorance is bliss.
AppleFTW je napisao/la:Dobar dan svima, moj nick je AppleFTW. Imam 27 godina i od rođenja koristim Apple

proizvode. Smatram da su najbolji iako ostale nikad nisam ni probao.
Re: Jabučarenje
Postano: 18 stu 2012, 23:34
Postao/la drone
Baš me zanima kako će se razvijati priča s Ubuntuom

Re: Jabučarenje
Postano: 19 stu 2012, 16:31
Postao/la Suko
Nemojte se rugati covjeku!
Dodje na forum, interesira ga Linux a vi se sprdate.
Re: Jabučarenje
Postano: 19 stu 2012, 17:38
Postao/la drone
U ovoj temi se otpočetka rugamo jabučarenju kao fenomenu koji su proizveli ljudi ludi za Appleovim proizvodima i žestoko pretjeruju (Apple fanboys). Ja takvo ponašanje ne razumijem i vjerojatno ću uvijek (možda pretjerano) reagirati na slične stvari. Ako čovjeka stvarno zanima Linux i ako nema namjeru trolati, naravno da je dobrodošao.