Re: Jabučarenje
Postano: 19 stu 2012, 17:42
ja mislim da je trol
stav mu je kontradiktoran, a ja imam matematiku na faksu pa kuzim te stvari
stav mu je kontradiktoran, a ja imam matematiku na faksu pa kuzim te stvari
drone je napisao/la:U ovoj temi se otpočetka rugamo jabučarenju kao fenomenu koji su proizveli ljudi ludi za Appleovim proizvodima i žestoko pretjeruju (Apple fanboys). Ja takvo ponašanje ne razumijem i vjerojatno ću uvijek (možda pretjerano) reagirati na slične stvari. Ako čovjeka stvarno zanima Linux i ako nema namjeru trolati, naravno da je dobrodošao.
drone je napisao/la:U ovoj temi se otpočetka rugamo jabučarenju kao fenomenu koji su proizveli ljudi ludi za Appleovim proizvodima i žestoko pretjeruju (Apple fanboys). Ja takvo ponašanje ne razumijem i vjerojatno ću uvijek (možda pretjerano) reagirati na slične stvari. Ako čovjeka stvarno zanima Linux i ako nema namjeru trolati, naravno da je dobrodošao.
Ovo je uvreda za Pink Floyd! Tako slavan naslov pjesme nesmije sadrzavat nikakve veze s JabukamaSuko je napisao/la:Ups!
Another brick in the wall: Samsung no longer supplies batteries to Apple
Android 4.2 je ubermocankvaju je napisao/la:Meni samo nije jasno kako vam se da toliko hejtati jednu firmu, pa mislim da je više hejtana od M$
btw. iphone user here, koristio sam Androide(galaxy S i Nexus S) i Meego(n9), i vratio se na iOS, čekam da se još malo ispegla Android, mada mi se čini da ovaj 4.2 je odličan, radi glatko i brzo.
Još da se Google potrudi i da filtrira aplikacije ako ne poštuju određene kriterije
http://developer.android.com/design/pat ... cture.html
http://www.androiduipatterns.com/2012/1 ... igned.html
Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.
Nemoj koristiti te aplikacije ako ti se ne svidjaju. Mogucnost izbora je jako vazna stvar.kvaju je napisao/la:Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.
max360se je napisao/la:Nemoj koristiti te aplikacije ako ti se ne svidjaju. Mogucnost izbora je jako vazna stvar.kvaju je napisao/la:Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.