Stranica: 30/60.

Re: Jabučarenje

Postano: 19 stu 2012, 17:42
Postao/la Medojedni jazavac
ja mislim da je trol

stav mu je kontradiktoran, a ja imam matematiku na faksu pa kuzim te stvari

Re: Jabučarenje

Postano: 19 stu 2012, 17:44
Postao/la max360se
drone je napisao/la:U ovoj temi se otpočetka rugamo jabučarenju kao fenomenu koji su proizveli ljudi ludi za Appleovim proizvodima i žestoko pretjeruju (Apple fanboys). Ja takvo ponašanje ne razumijem i vjerojatno ću uvijek (možda pretjerano) reagirati na slične stvari. Ako čovjeka stvarno zanima Linux i ako nema namjeru trolati, naravno da je dobrodošao.
:thumbs

@Medojedni

I meni se cini.

Re: Jabučarenje

Postano: 19 stu 2012, 18:56
Postao/la calisto053
drone je napisao/la:U ovoj temi se otpočetka rugamo jabučarenju kao fenomenu koji su proizveli ljudi ludi za Appleovim proizvodima i žestoko pretjeruju (Apple fanboys). Ja takvo ponašanje ne razumijem i vjerojatno ću uvijek (možda pretjerano) reagirati na slične stvari. Ako čovjeka stvarno zanima Linux i ako nema namjeru trolati, naravno da je dobrodošao.
:thumbs
Otvorenost prema svima sa što manje predrasuda, ali to vrijedi za obje strane podjednako!

Re: Jabučarenje

Postano: 24 stu 2012, 17:21
Postao/la Suko

Re: Jabučarenje

Postano: 24 stu 2012, 18:10
Postao/la bertone
Možda ipak ima nade za Apple: http://news.softpedia.com/news/Apple-Re ... 8788.shtml

Valjda je napokon netko u firmi shvatio da Pro korisnici odlaze i da im je 10.7, 10.8 i za proljeće najavljeni 10.9 sra***e od OS-a

Re: Jabučarenje

Postano: 24 stu 2012, 22:03
Postao/la Heisenberg
Ovo je uvreda za Pink Floyd! Tako slavan naslov pjesme nesmije sadrzavat nikakve veze s Jabukama sbatine

Re: Jabučarenje

Postano: 28 stu 2012, 08:48
Postao/la kvaju
Meni samo nije jasno kako vam se da toliko hejtati jednu firmu, pa mislim da je više hejtana od M$ :D

btw. iphone user here, koristio sam Androide(galaxy S i Nexus S) i Meego(n9), i vratio se na iOS, čekam da se još malo ispegla Android, mada mi se čini da ovaj 4.2 je odličan, radi glatko i brzo.

Još da se Google potrudi i da filtrira aplikacije ako ne poštuju određene kriterije
http://developer.android.com/design/pat ... cture.html
http://www.androiduipatterns.com/2012/1 ... igned.html

Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.

Re: Jabučarenje

Postano: 28 stu 2012, 10:21
Postao/la Heisenberg
kvaju je napisao/la:Meni samo nije jasno kako vam se da toliko hejtati jednu firmu, pa mislim da je više hejtana od M$ :D

btw. iphone user here, koristio sam Androide(galaxy S i Nexus S) i Meego(n9), i vratio se na iOS, čekam da se još malo ispegla Android, mada mi se čini da ovaj 4.2 je odličan, radi glatko i brzo.

Još da se Google potrudi i da filtrira aplikacije ako ne poštuju određene kriterije
http://developer.android.com/design/pat ... cture.html
http://www.androiduipatterns.com/2012/1 ... igned.html

Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.
Android 4.2 je ubermocan :D

Re: Jabučarenje

Postano: 28 stu 2012, 21:42
Postao/la max360se
kvaju je napisao/la:Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.
Nemoj koristiti te aplikacije ako ti se ne svidjaju. Mogucnost izbora je jako vazna stvar.

Re: Jabučarenje

Postano: 29 stu 2012, 08:03
Postao/la Heisenberg
max360se je napisao/la:
kvaju je napisao/la:Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.
Nemoj koristiti te aplikacije ako ti se ne svidjaju. Mogucnost izbora je jako vazna stvar.
:thumbs