Re: problem sa wifi spajanjem
Postano: 11 tra 2016, 23:01
se mozda mora s neta driver skinut?
Regionalni Linux forum
https://www.linuxzasve.com/forum/
E sad mi je još nešto palo na pamet, da nije problem negdje na tragu ovog.tomo_ri18 je napisao/la:se mozda mora s neta driver skinut?
bcmwl je kernel modul za Broadcom wifi kartice, ti imaš Realtek (lan) i Atheros (wlan) tako da to ne pomaže.tomo_ri18 je napisao/la:probao sam skinut s neta bcmwl-kernel-source ali mi izbaci da ima bolji, mozemo dic karnel mozda uspije rijesit problem
Kod: Označi sve
https://wireless.wiki.kernel.org/en/users/drivers/atheroshttps://digitz.org/blog/wifi-issue-on-a ... vice-0042/tomo_ri18 je napisao/la:acer aspire e15
bertone je napisao/la:https://digitz.org/blog/wifi-issue-on-a ... vice-0042/tomo_ri18 je napisao/la:acer aspire e15
Gledao sam ovaj link maloprije kad sam spomenuo nadogradnju kernela no tada još nisi napisao da se radi o aceru tako da je to riješenje tvoga problema.
Kod: Označi sve
http://postimg.org/image/wnnvm1q9t/Odlično, sad još samo treba naučiti kako se stavljaju slike na forumtomo_ri18 je napisao/la: HVALA uspio sam rijesitKod: Označi sve
http://postimg.org/image/wnnvm1q9t/