Stranica: 32/60.
Re: Jabučarenje
Postano: 24 pro 2012, 11:51
Postao/la bertone
Re: Jabučarenje
Postano: 24 pro 2012, 11:58
Postao/la Heisenberg
"malo"

Re: Jabučarenje
Postano: 24 pro 2012, 12:00
Postao/la Lutherus
Malo?Malo?Malo? Kaj malo?!!
Mater im njihovu lopovsku i lažljivo, čak ni assembly guide nije točon i ne odgovara stvarnosti.
E nakon ovoga sve šrave mijenjam i stavljam šrafe, dokumentirami šaljem u Apple da se nauče kak ve dokumentira i kak se uoptrebljavaju šrafi. Uopće me ne bi čudilo da je Wozniak i govore pisal Jobsu. Ma kaj to? Ne bi me čudilo ni da mu je decu umjesto njega napravil.
EDIT
zapravo i ima ialat
http://tinyurl.com/bqwufyg
pas mater lopovsku!!! idem po flex i ode matica mater im njihovu voćarsku.
Re: Jabučarenje
Postano: 24 pro 2012, 12:41
Postao/la bertone
Ma sad će doći Allianware kejs pa ćeš se malo smiriti i opustiti

Re: Jabučarenje
Postano: 24 pro 2012, 12:50
Postao/la Lutherus
Neće. Njega žrtvoval za čopor ventova i pošteni cooler za mac case.
Re: Jabučarenje
Postano: 24 pro 2012, 12:53
Postao/la bertone
E jbg,... bolje bi ti bilo da si išao na G4 i mATX,... ali dobro tvoj mod

Re: Jabučarenje
Postano: 24 pro 2012, 13:46
Postao/la Lutherus
Re: Jabučarenje
Postano: 24 pro 2012, 13:47
Postao/la max360se
Posthumni patent Jobsu za iPhone
Iako je javnosti predstavljen još 2007. godine, Appleov prvi iPhone tek je sad dobio patent na dizajn tog uređaja. Naziv patenta je "The ornamental design of an electronic device" ("Ukrasni dizajn elektroničkog uređaja"), a kao "izumitelji" navedena je hrpa ljudi. Najzvučnija imena su dakako ime pokojnog Stevea Jobsa....
http://www.bug.hr/vijesti/posthumni-pat ... 20718.aspx
Re: Jabučarenje
Postano: 24 pro 2012, 13:56
Postao/la bertone
Kak si krenuo, naći ćeš ti još i zupčasti remen od VW-a

Re: Jabučarenje
Postano: 24 pro 2012, 15:30
Postao/la Lutherus
njega budem ja ugradil