Stranica: 32/60.

Re: Jabučarenje

Postano: 24 pro 2012, 11:51
Postao/la bertone
Lutherus je napisao/la: ... ialat,...

:lol: rofl rofl rofl

... jesi ti to malo :ljut

Re: Jabučarenje

Postano: 24 pro 2012, 11:58
Postao/la Heisenberg
Bertone je napisao/la:
Lutherus je napisao/la: ... ialat,...

:lol: rofl rofl rofl

... jesi ti to malo :ljut
"malo" :mrgreen:

Re: Jabučarenje

Postano: 24 pro 2012, 12:00
Postao/la Lutherus
Malo?Malo?Malo? Kaj malo?!!
Mater im njihovu lopovsku i lažljivo, čak ni assembly guide nije točon i ne odgovara stvarnosti.
E nakon ovoga sve šrave mijenjam i stavljam šrafe, dokumentirami šaljem u Apple da se nauče kak ve dokumentira i kak se uoptrebljavaju šrafi. Uopće me ne bi čudilo da je Wozniak i govore pisal Jobsu. Ma kaj to? Ne bi me čudilo ni da mu je decu umjesto njega napravil.

EDIT

zapravo i ima ialat

http://tinyurl.com/bqwufyg

pas mater lopovsku!!! idem po flex i ode matica mater im njihovu voćarsku.

Re: Jabučarenje

Postano: 24 pro 2012, 12:41
Postao/la bertone
Ma sad će doći Allianware kejs pa ćeš se malo smiriti i opustiti :D

Re: Jabučarenje

Postano: 24 pro 2012, 12:50
Postao/la Lutherus
Neće. Njega žrtvoval za čopor ventova i pošteni cooler za mac case.

Re: Jabučarenje

Postano: 24 pro 2012, 12:53
Postao/la bertone
E jbg,... bolje bi ti bilo da si išao na G4 i mATX,... ali dobro tvoj mod ;)

Re: Jabučarenje

Postano: 24 pro 2012, 13:46
Postao/la Lutherus
Je bilo bi, no g5 je daleko čvršći case i izgleda elegannije. g4 je bolje sexy no g5 je elegantniji i čvršći.
Modanje nije teško samo fakat ne razumijem te pizdarije koje rade sa šrafima. I sad nađem 3 bmw matice :facepalm :sokiran :nee sbatine sbatine sbatine sbatine

Re: Jabučarenje

Postano: 24 pro 2012, 13:47
Postao/la max360se
Posthumni patent Jobsu za iPhone
Iako je javnosti predstavljen još 2007. godine, Appleov prvi iPhone tek je sad dobio patent na dizajn tog uređaja. Naziv patenta je "The ornamental design of an electronic device" ("Ukrasni dizajn elektroničkog uređaja"), a kao "izumitelji" navedena je hrpa ljudi. Najzvučnija imena su dakako ime pokojnog Stevea Jobsa....
http://www.bug.hr/vijesti/posthumni-pat ... 20718.aspx

Re: Jabučarenje

Postano: 24 pro 2012, 13:56
Postao/la bertone
Lutherus je napisao/la:Je bilo bi, no g5 je daleko čvršći case i izgleda elegannije. g4 je bolje sexy no g5 je elegantniji i čvršći.
Modanje nije teško samo fakat ne razumijem te pizdarije koje rade sa šrafima. I sad nađem 3 bmw matice :facepalm :sokiran :nee sbatine sbatine sbatine sbatine
Kak si krenuo, naći ćeš ti još i zupčasti remen od VW-a rofl

Re: Jabučarenje

Postano: 24 pro 2012, 15:30
Postao/la Lutherus
njega budem ja ugradil