Stranica: 33/60.
Re: Jabučarenje
Postano: 26 pro 2012, 11:17
Postao/la Lutherus
Re: Jabučarenje
Postano: 26 pro 2012, 11:33
Postao/la bertone
Re: Jabučarenje
Postano: 26 pro 2012, 11:47
Postao/la Lutherus
ma da ne bi još kupil i itepih
Re: Jabučarenje
Postano: 26 pro 2012, 11:50
Postao/la bertone
Je, je,... uz jedan iTepih bi sve išlo lakše

Re: Jabučarenje
Postano: 26 pro 2012, 12:06
Postao/la Lutherus
Zato je posljednji Jobsov dizajn iGrave i iTombstone
Re: Jabučarenje
Postano: 26 pro 2012, 15:25
Postao/la max360se
Lutherus je napisao/la:Zato je posljednji Jobsov dizajn iGrave i iTombstone

Re: Jabučarenje
Postano: 26 pro 2012, 15:28
Postao/la dinosb
Lutherus je napisao/la:Zato je posljednji Jobsov dizajn iGrave i iTombstone
Patentiraju iEpitaph?

Re: Jabučarenje
Postano: 26 pro 2012, 19:56
Postao/la Heisenberg
dinosb je napisao/la:Lutherus je napisao/la:Zato je posljednji Jobsov dizajn iGrave i iTombstone
Patentiraju iEpitaph?

Vjerojatno nakon sto rijese problem s Samsungom

Re: Jabučarenje
Postano: 31 sij 2013, 14:14
Postao/la Grof
Huh, evo nama patnicima kojekakvih JAOno, JAOvo uređaja koji rade na JAOS-u 6.0x i 6.1 dugo očekivani Izlaz iz zatvora iliti Jailbreak! (pričekajte nedjelju)
http://absinthejailbreak.com/evasi0n-to ... 6-0-2-6-1/
Re: Jabučarenje
Postano: 04 vel 2013, 21:45
Postao/la Grof
eto, pristojno sam đejlbrejkal svoj iOS6.1 i to iz Linuxa. Tako je sve u skladu
