Re: čavrljanje 2.0
Postano: 28 stu 2020, 13:22
Ja nemam nista pa mi je malo tesko sa placom od 1000e ista napravit ovdije. Dok platim stan, pogotovo istrijanu galdnom para, rezije, troskove zivota. sta da sa cca 100e ostatka mjesecno radim kucu ili dizem kredit pa vratim dvije
ne bih bas
ali u finskoj kad platim sve, svaki m jesaec ce mi 1000e jos i ostat i rado cu si naprabit kucu tamo pa plest vijence od cvijeca, obozavam prirodu
da imam mogucnost, sred sume bi si napravio kucu, mako se iz smrdljivog elektrmagntno ozracernog grada, kuca bi mi bila faradayev kavez podesena na prirodnu zemljinu frekvenciju od 7,83 hz, uzo bih koze i kokosi, posadio vrt, solarne ploce, isbusio bunar, napravio luk i stijrelu i bolio bi me k za sve...
bih bih tarzan ali tarzan sa i9 procesorom
imam i ja ovdije sve, osim nepokretne imovine, i dobar pc, i dobar bicikl, i solidan auto, i 3 odlicne gitare i klavijaturu i i dobar tv ali sta mi to znaci kad tjedan dan pred placu ostanem bez cigara, a ako hocu cigare moram koristit jebeni kruh ili tjesteninu a to dvoje ne zelim stavit u usta, jednostavno ne ide, ne mozes skrpat mjesec s mjesecom a da ne jedes smece od hrane, skrobe, glutene i ugljikohidrate i to jos one d klase za nase trziste
probaj jest samo ribu i puretinu, eko voce i povrce, kvalitetnu rizu i mediteranske zacine pa cu te vidit hoces li zivjet na minimalcu a kamoli jos gradit kucu, nece ti za hranu bit dosta ni dupla placa
lako se najest svinjetine i kruha ili onog proteinskog pileta iz marketa pa kad dodjes u pedestu i budes pio 5 tableta na dan, sta onda
ja si to necu dozvolit, kruh nisam okusio godinama ni nista jeftino od hrane ali zato i nemam nista i nikad necu nista imat u hr na takav nacin jer me hrana za mene samog izadje preko 4 tisuce kn mjesecno, dvije dam za stan, jos i rezije.... moram prekovremene radit da bi si skupio duhan za dva tjedna, a ostala dva fuckam
od 1000e place nemam za kavu
ma da, molim te, hebem ti takvu drzavu kolko god da je lijepa
i onda dodjes u njemacku i vidis podravkinu lino ladu koja ovdje kosta 40kn, tamo je 3 eura i to jos duplo kvalitetnija. ko i riba, divlje orade izvoze van, a one smrdljive, utovljene gmo hranom iz uzgoja prodaju doma na trznici po 3 puta vecoj cijeni
ma brisem odavdje u 5oj brzini sto prije
jedino sto je dobro tu je divlja hrana, kad dodje proljece pa sve do jeseni jedva da sta i kupujem od hrane, samo hodam po sumama i livadama i jedem ko divlja svinja zdravu hranu od bilja do gljiva i plodova, sve pobrstim
ali to je dvosjekli mac jer treba radit za stan i ostalo pa dodjem doma samo spavat, to je isto k od zivota onda
kako god okrenem, nema ovdje zivota, ne za mene koji necu zivjet bilo kako i stavljat u sebe bilo sta
ali u finskoj kad platim sve, svaki m jesaec ce mi 1000e jos i ostat i rado cu si naprabit kucu tamo pa plest vijence od cvijeca, obozavam prirodu
da imam mogucnost, sred sume bi si napravio kucu, mako se iz smrdljivog elektrmagntno ozracernog grada, kuca bi mi bila faradayev kavez podesena na prirodnu zemljinu frekvenciju od 7,83 hz, uzo bih koze i kokosi, posadio vrt, solarne ploce, isbusio bunar, napravio luk i stijrelu i bolio bi me k za sve...
imam i ja ovdije sve, osim nepokretne imovine, i dobar pc, i dobar bicikl, i solidan auto, i 3 odlicne gitare i klavijaturu i i dobar tv ali sta mi to znaci kad tjedan dan pred placu ostanem bez cigara, a ako hocu cigare moram koristit jebeni kruh ili tjesteninu a to dvoje ne zelim stavit u usta, jednostavno ne ide, ne mozes skrpat mjesec s mjesecom a da ne jedes smece od hrane, skrobe, glutene i ugljikohidrate i to jos one d klase za nase trziste
probaj jest samo ribu i puretinu, eko voce i povrce, kvalitetnu rizu i mediteranske zacine pa cu te vidit hoces li zivjet na minimalcu a kamoli jos gradit kucu, nece ti za hranu bit dosta ni dupla placa
lako se najest svinjetine i kruha ili onog proteinskog pileta iz marketa pa kad dodjes u pedestu i budes pio 5 tableta na dan, sta onda
ja si to necu dozvolit, kruh nisam okusio godinama ni nista jeftino od hrane ali zato i nemam nista i nikad necu nista imat u hr na takav nacin jer me hrana za mene samog izadje preko 4 tisuce kn mjesecno, dvije dam za stan, jos i rezije.... moram prekovremene radit da bi si skupio duhan za dva tjedna, a ostala dva fuckam
od 1000e place nemam za kavu
ma da, molim te, hebem ti takvu drzavu kolko god da je lijepa
i onda dodjes u njemacku i vidis podravkinu lino ladu koja ovdje kosta 40kn, tamo je 3 eura i to jos duplo kvalitetnija. ko i riba, divlje orade izvoze van, a one smrdljive, utovljene gmo hranom iz uzgoja prodaju doma na trznici po 3 puta vecoj cijeni
ma brisem odavdje u 5oj brzini sto prije
jedino sto je dobro tu je divlja hrana, kad dodje proljece pa sve do jeseni jedva da sta i kupujem od hrane, samo hodam po sumama i livadama i jedem ko divlja svinja zdravu hranu od bilja do gljiva i plodova, sve pobrstim
ali to je dvosjekli mac jer treba radit za stan i ostalo pa dodjem doma samo spavat, to je isto k od zivota onda
kako god okrenem, nema ovdje zivota, ne za mene koji necu zivjet bilo kako i stavljat u sebe bilo sta