Stranica: 452/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 30 stu 2020, 00:57
Postao/la iweb
Another explanation is that all of the influenza patients had passed their time of infectivity although Rosenau obtained donors in the first, second, or third day of their illnesses. As no laboratory confirmation was possible, per- haps the ill did not have influenza, but we doubt U.S. Public Health Service physicians had much trouble making accurate clinical diagnosis of influenza in 1919. Furthermore, all the donors were symptomatic; peak viral shedding occurs 24–72 hours after infection, and the amount of virus shed is associated with symptoms [56]. Perhaps peak viral shedding is not associated with peak infectivity. Perhaps – although Rosenau does not report the date or season of the experiments – all the naval volunteers had adequate innate immunity from sun expo- sure. Obviously, another explanation is that sick-to-well transmission is not the usual mode of contagion.
jedna studija ne čini istinu, a ova je upitno provođena 1918

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 30 stu 2020, 10:07
Postao/la shrike
Znači u osnovnoj školi smo 8 godina i 4 godine u srednjoj, sa nekih 14-15 predmeta. To je 12 godina maltretiranja. Činjenice se rokaju non stop. Na kraju dobijemo ljude koji uspiju ne naučiti da je većina vojnika u većini ratova umrla od raznih bolesti koje su se širile ekstremno brzo i efikasno... i to više mrtvih nego u samim bitkama. Unatoč tome što smo za 99.99% povijesti jeli "free range", "GMO free" hranu. I onda kada velim da je obrazovni sustav za kur** i propao, na mene se skoči ko na krempitu.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 30 stu 2020, 11:08
Postao/la Jeremija
shrike je napisao/la:Znači u osnovnoj školi smo 8 godina i 4 godine u srednjoj, sa nekih 14-15 predmeta. To je 12 godina maltretiranja. Činjenice se rokaju non stop. Na kraju dobijemo ljude koji uspiju ne naučiti da je većina vojnika u većini ratova umrla od raznih bolesti koje su se širile ekstremno brzo i efikasno... i to više mrtvih nego u samim bitkama. Unatoč tome što smo za 99.99% povijesti jeli "free range", "GMO free" hranu. I onda kada velim da je obrazovni sustav za kur** i propao, na mene se skoči ko na krempitu.
Nažalost tako ispada. A ovo za rat što si napisao je istina i puno više se umiralo od zaraznih bolesti nego od metka. I sjetio si me na Gatling gun i razlog zašto je izumljen.
Izlomak s wikipedia :
Patent drawing for R. J. Gatling's "battery gun", 9 May 1865
The Gatling gun was designed by the American inventor Dr. Richard J. Gatling in 1861 and patented on November 4, 1862.[12][9] Gatling wrote that he created it to reduce the size of armies and so reduce the number of deaths by combat and disease, and to show how futile war is.
Gatling se vodio logikom veća vatrena moć, manje vojnika, manje smrti i manje smrti od zaraznih bolesti.
Heh sad bi neki od nas rekli sami su si krivi, ti pokojni vojnici su trebali više šetati po svježem zraku i šumi. Upijati vitamin D da ojača ju imunitet

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 30 stu 2020, 13:57
Postao/la shrike
Da da, 3 kile vitamina D, šetnja od 10 kilometara na dan i možeš preživjeti metak od GAU-8/A
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 30 stu 2020, 17:31
Postao/la abnettaa
shrike je napisao/la:Da da, 3 kile vitamina D, šetnja od 10 kilometara na dan i možeš preživjeti metak od GAU-8/A
i ti onda pricas o skoli ?
ovakva duhovitost ti je na razini osnovne skole, ili sta vec je jer vise mi lici na djecje budalastine a ne duhovitost ali ocito je to trebala biti...
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 30 stu 2020, 19:08
Postao/la shrike
Pošalji mi IBAN pa da ti uplatim 20 kuna, kupiš si malo smisla za humor! Nego, nisi nam rekao jel ti i duhan koji pušiš GMO free i uzgojen od neGMO sjemena?
PS
Ovo je isto humor

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 30 stu 2020, 21:52
Postao/la abnettaa
shrike je napisao/la:Pošalji mi IBAN pa da ti uplatim 20 kuna, kupiš si malo smisla za humor! Nego, nisi nam rekao jel ti i duhan koji pušiš GMO free i uzgojen od neGMO sjemena?
PS
Ovo je isto humor

nazlost pusim gmo duhan ko i svi, ali kupujem barem onaj authetic bez aditiva...
lobelia je najbolji duhan ali je zabranjen jer mu eto, sjemenke imaju sedativna svojstva poput legalnog maka...
svasta fda zabrani i sto treba i sto ne treba, ocita je duboka povezanost sa faramceutskom ekonomijom
sam ga iso sadit pod lampama u boxu ali je totalno neisplativo... previse struje za malo duhana, bolje onda stavit maricu...
ali kao sto je neko naveo, prestat pusit eh eh eh..... kako bih to volio ali uzivam u toj jbnoj cigari, pogotovo ona jutarnja uz kavu
naj se ljutit za post, nisam mislio nist lose, nemam nist protiv tebe, drag si mi momak, volim s tobom raspravljat o gentoo.... al malo si ga dao u predhodnom postu, totalno bezveze
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 pro 2020, 20:46
Postao/la shicy
mile ti matere, šta je ovo

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 pro 2020, 06:31
Postao/la Cooleech
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 pro 2020, 08:06
Postao/la shrike
shicy je napisao/la:mile ti matere, šta je ovo

Očito nedostatak D vitamina!