Stranica: 453/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 pro 2020, 21:02
Postao/la shrike
Joža Manolić se oženio... to mu je treći put!

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 04 pro 2020, 06:55
Postao/la domi
:lulz :lol: :lol:
shicy je napisao/la:mile ti matere, šta je ovo pface

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 04 pro 2020, 22:34
Postao/la NoMaam
Izazov svecenik
slika
A što reći, slab sam na to :-D

Pozz

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 pro 2020, 00:29
Postao/la bertone
Da ti nije komp pobro kakav Linux-covid virus? Kakav crni 21.04 :hmm

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 pro 2020, 17:21
Postao/la NoMaam
bertone je napisao/la:Da ti nije komp pobro kakav Linux-covid virus? Kakav crni 21.04 :hmm
:-D :komp

slika

Radi bolje(glatkije) nego 20.10 :hihi .
Ima nešto promjena. U postavkama zaslona je dodanu "scale" (1*, 1,5* 2, custom).
Defaulte aplikacije i MIME-type su spojene u jedan izbornik. To je onako što sam na brzinu vidio. No ono glavno je da sve za sada radi odlično :thmb-up .
Nadam se da do prolječa na godinu neće nešto s_ebati :-D
Eh da, Notes su obrisali pa sad moram tražiti zamjenu pface . A bio im je prva liga.
Pozz

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 pro 2020, 21:21
Postao/la shrike
Nemreš stari vratiti?

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 pro 2020, 22:30
Postao/la NoMaam
shrike je napisao/la:Nemreš stari vratiti?
Ne ide ili ne znam :-D .
To je "xfce4-notes-plugin" i vjerojatno ga nisu bez vraga obrisali. Instalirao sam si ZIM. Nije loše. Pokušao sam s Xpad koji mu je nasličniji ali me smeta što kod svakog otvaranja pokreče novu listu.

Pozz

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 08 pro 2020, 12:07
Postao/la anetlu
Vl@do je napisao/la:
bertone je napisao/la:...pa jel` Vi znate da ja jutros nisam imao gdje kavu popiti :sokiran
Skuhaj si doma kao ja. Ne znaš koji je gušt popiti kavu nakon što si nacijepao drva i naložio peć. Pa onda čekaš da zakipi, za čas je podne. :lulz
I stigneš "ubit oko" uz to...neprocjenjivo!

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 09 pro 2020, 18:05
Postao/la Jeremija
Jedem danas mandarine i naletim na sjemenku. Mislim si uh dobro je, nisu GMO ;)

Nakon što sam od istog prodavača pojeo nekoliko kilograma mandarina ove sezone, prva sjemenka.

Pitam dečka na štandu odakle ih nabavlja i da su super. I reče s Neretve, ( i da nisu, sigurno neće reći da su iz Španjolske) :D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 09 pro 2020, 23:58
Postao/la shicy
igrom slučaja znam ljude iz Opuzena koji uzgajaju mandarine...te mandarine su raj, savršenstvo <3
kolegama nabavljam domaće neretvanske mandarine, ljudi oduševljeni kvalitetom, proizvođač dobije novce solarno...ja ionako skoro svaki vikend idem "dole" :)