Stranica: 453/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 pro 2020, 21:02
Postao/la shrike
Joža Manolić se oženio... to mu je treći put!
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 04 pro 2020, 06:55
Postao/la domi
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 04 pro 2020, 22:34
Postao/la NoMaam
Izazov

A što reći, slab sam na to
Pozz
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 05 pro 2020, 00:29
Postao/la bertone
Da ti nije komp pobro kakav Linux-covid virus? Kakav crni 21.04

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 05 pro 2020, 17:21
Postao/la NoMaam
bertone je napisao/la:Da ti nije komp pobro kakav Linux-covid virus? Kakav crni 21.04

Radi bolje(glatkije) nego 20.10

.
Ima nešto promjena. U postavkama zaslona je dodanu "scale" (1*, 1,5* 2, custom).
Defaulte aplikacije i MIME-type su spojene u jedan izbornik. To je onako što sam na brzinu vidio. No ono glavno je da sve za sada radi odlično

.
Nadam se da do prolječa na godinu neće nešto s_ebati
Eh da, Notes su obrisali pa sad moram tražiti zamjenu

. A bio im je prva liga.
Pozz
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 05 pro 2020, 21:21
Postao/la shrike
Nemreš stari vratiti?
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 05 pro 2020, 22:30
Postao/la NoMaam
shrike je napisao/la:Nemreš stari vratiti?
Ne ide ili ne znam

.
To je "xfce4-notes-plugin" i vjerojatno ga nisu bez vraga obrisali. Instalirao sam si
ZIM. Nije loše. Pokušao sam s Xpad koji mu je nasličniji ali me smeta što kod svakog otvaranja pokreče novu listu.
Pozz
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 08 pro 2020, 12:07
Postao/la anetlu
Vl@do je napisao/la:bertone je napisao/la:...pa jel` Vi znate da ja jutros nisam imao gdje kavu popiti

Skuhaj si doma kao ja. Ne znaš koji je gušt popiti kavu nakon što si nacijepao drva i naložio peć. Pa onda čekaš da zakipi, za čas je podne.

I stigneš "ubit oko" uz to...neprocjenjivo!
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 09 pro 2020, 18:05
Postao/la Jeremija
Jedem danas mandarine i naletim na sjemenku. Mislim si uh dobro je, nisu GMO
Nakon što sam od istog prodavača pojeo nekoliko kilograma mandarina ove sezone, prva sjemenka.
Pitam dečka na štandu odakle ih nabavlja i da su super. I reče s Neretve, ( i da nisu, sigurno neće reći da su iz Španjolske)

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 09 pro 2020, 23:58
Postao/la shicy
igrom slučaja znam ljude iz Opuzena koji uzgajaju mandarine...te mandarine su raj, savršenstvo
kolegama nabavljam domaće neretvanske mandarine, ljudi oduševljeni kvalitetom, proizvođač dobije novce solarno...ja ionako skoro svaki vikend idem "dole"
