Stranica: 789/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 14 srp 2020, 12:41
Postao/la Cooleech
bertone je napisao/la:Cooleech je napisao/la:Vl@do je napisao/la:@JohnDoe, prekokrasno. Mislim da je
moj prvi bio baš Mint.
Nope, Ubuntu je bio prvi.

Nope, to je LinuxMint sa Mate DE

Ali LM s Mate DE-om ima Mint logo na "startu", a ne Ubuntuov.

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 14 srp 2020, 13:25
Postao/la Vl@do
Sad više ni ja nisam siguran. Na PC-u je bio Ubuntu, a na Laptopu je bio Mint jer mi Ubuntu nije prepoznao wi-fi. Onda sam duže koristio X(U)buntu. Bilo je tu svega u početku. Čak ovo možda nije moj "prvi". Vjevericu sam koristio na puno njih. Skakao sam sa distre na distru, mijenjao ih kao čarape, sve dok nisam prohodao i progledao.
Arch naš svagdašnji, vozi nam i danas, oprosti nam distrohopanje naše, kao što i mi opraštamo neistodistrašima našim.

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 14 srp 2020, 17:54
Postao/la roc1nante270
Vl@do je napisao/la:.
Arch naš svagdašnji, vozi nam i danas, oprosti nam distrohopanje naše, kao što i mi opraštamo neistodistrašima našim.

Skidam kapu

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 14 srp 2020, 19:08
Postao/la bertone
Vl@do je napisao/la:...
Arch naš svagdašnji, vozi nam i danas, oprosti nam distrohopanje naše, kao što i mi opraštamo neistodistrašima našim.

Amen

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 srp 2020, 14:06
Postao/la Cooleech
Arch vam svoj ostavljam, Arch vam svoj dajem.. pružite ISO jedni drugima!
Arch s tobom
-I s kompom tvojim
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 srp 2020, 16:14
Postao/la Vl@do
bertone je napisao/la:
Amen


Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 16 srp 2020, 20:27
Postao/la b4sh
Debian sid
LP b4sh

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 18 srp 2020, 21:30
Postao/la bertone
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 19 srp 2020, 18:45
Postao/la Cooleech
Nije baš desktop, više reklama za PowerShell

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 20 srp 2020, 17:32
Postao/la roc1nante270
Cooleech je napisao/la:Nije baš desktop, više reklama za PowerShell
Noooooo...
But whyyyy??
