Stranica: 790/809.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 20 srp 2020, 22:23
Postao/la Cooleech
Haha, uspjeh mi je što radi ssh, to mi na službenom laptopu ne radi.. a ne znam što sam dodao na svom. :-D

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 25 kol 2020, 15:58
Postao/la b4sh
slika

slika

LP b4sh

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 28 kol 2020, 12:22
Postao/la l4k1
openSUSE Tumbleweed:

slika

slika

slika

Plasma Tema "Nordian-Plasma": https://store.kde.org/p/1416573/

Global Tema "Nordian-Global": https://store.kde.org/p/1416576/

Kvantum Tema "Nordian-Kvantum": https://store.kde.org/p/1416572/

Ikone "Breeze-Nordian-Dark" : https://store.kde.org/p/1416571/

Ikone "Breeze-Nordian-Light": https://store.kde.org/p/1416569/

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 02 lis 2020, 13:23
Postao/la l4k1
openSUSE Tumbleweed:

slika

slika

slika

slika
___________________________

Plasma Tema "Peace-Harmony-Plasma": https://store.kde.org/p/1427894/

Global Tema (Look and Feel) "Peace-Harmony-Global": https://store.kde.org/p/1427897/

Kvantum Tema "Peace-Harmony-Kvantum": https://store.kde.org/p/1427895/

Ikone "Peace-Harmony-Dark-Icons": https://store.kde.org/p/1427892/

Ikone "Peace-Harmony-Light-Icons": https://store.kde.org/p/1427887/

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 21 lis 2020, 12:06
Postao/la l4k1
openSUSE Tumbleweed:

slika

slika

slika

slika


Plasma Tema "Infinity-Plasma": https://store.kde.org/p/1436579/

Global Tema (Look and Feel) "Infinity-Global": https://store.kde.org/p/1436583/

Kvantum Tema "Infinity-Kvantum": https://store.kde.org/p/1436575/

Ikone "Infinity-Dark-Icons": https://store.kde.org/p/1436570/

Ikone "Infinity-Light-Icons": https://store.kde.org/p/1436567/

Na ovim linkovima imate i Colorscheme, Aurorae Theme, Splashscreen, SDDM Login Theme, Konsole Colorscheme, GTK-3 Theme, Wallpapers

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 18 stu 2020, 20:55
Postao/la bikerbj
e pa nisam dugo ništa stavio pa evo malo i od mene...da se vidi da sam živ...

slika


slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 18 stu 2020, 21:28
Postao/la domy_os
bikerbj je napisao/la:e pa nisam dugo ništa stavio pa evo malo i od mene...da se vidi da sam živ...

slika


slika
OK, samo imaš jedan problem - u tom gradu nema Citroena, a ni te platforme gdje je dotični parkiran. :D

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 18 stu 2020, 21:30
Postao/la bikerbj
ma nije problem...bitan je auto a fućkaš grad...

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 13 pro 2020, 19:47
Postao/la bikerbj
a nije mi dalo mira...krenuo instalirati Mint a završio na Debianu....
za sad radi sve ko urica...vidjet ćemo dalje....

slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 14 pro 2020, 07:39
Postao/la domi
Jel to ti voziš,mislim na bajk :thmb-up