Stranica: 10/19.

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 21 pro 2009, 20:45
Postao/la zole052
Suko je napisao/la:Nisu valjda to Negroponteovi OLPC-ovi sa Sugar OS-om?
Pa te ni Afrika nije htjela.
Hahaha... mozda nam ih i zato daju :mrgreen:
Sta su tako strasni? ruga_se

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 21 pro 2009, 20:58
Postao/la Suko
zole052 je napisao/la:
Suko je napisao/la:Nisu valjda to Negroponteovi OLPC-ovi sa Sugar OS-om?
Pa te ni Afrika nije htjela.
Hahaha... mozda nam ih i zato daju :mrgreen:
Sta su tako strasni? ruga_se
Biraj koji ti se OLPC više sviđa:
ruga_se slika
ruga_se slika
Ja osobno mislim da nam je bolji ovaj donji sa kurblom.
Ne treba baterija a dječica mogu na odmoru navijati.
Ili preko tjelesnog mogu umjesto zagrijavanja vrtiti kurblu.
Općenito je taj OLPC projekt katastrofa. I prije nego je zaživio su ga ubili netbookovi i velika cijena konačnog proizvoda.
Primorac mi je baš osoba koja bi takvo što pokušala uvaliti u Hrvatsku.

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 21 pro 2009, 21:09
Postao/la zole052
Hehe, bio je slicniji ako ne isti onom gornjem ber kurble rofl
A ja bi bas da meni daju jednog da se igram :D

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 21 pro 2009, 21:11
Postao/la Suko
zole052 je napisao/la:Hehe, bio je slicniji ako ne isti onom gornjem ber kurble rofl
A ja bi bas da meni daju jednog da se igram :D
Da, onaj gornji je pravi model.
Onaj s kurblom je mislim tek prototip.

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 21 pro 2009, 21:59
Postao/la meema
pingu je napisao/la:Provjerite putem ovog upitnika koji su vam od kandidata najkompatibilniji:

http://apps.facebook.com/predsjednickizbornik/

Hebrang, Pusić, Primorac, Bandić i Tuđman nisu ispunili anketu, prema tome, njih možete zanemariti u upitniku.

Meni je ispao Boris Mikšić. :)
Ne čudim se previše, za njega sam glasao na prošlim i/ili pretprošlim izborima, ne sjećam se više. :misli
evo...sta da vam kazem :D ajde pogodite ko je meni ispao?????
nadan vidosevic :) :) :)

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 21 pro 2009, 22:14
Postao/la Markec
Suko je napisao/la: Biraj koji ti se OLPC više sviđa:
ruga_se slika
ruga_se slika
Ja osobno mislim da nam je bolji ovaj donji sa kurblom.
Ne treba baterija a dječica mogu na odmoru navijati.
Ili preko tjelesnog mogu umjesto zagrijavanja vrtiti kurblu.
Općenito je taj OLPC projekt katastrofa. I prije nego je zaživio su ga ubili netbookovi i velika cijena konačnog proizvoda.
Primorac mi je baš osoba koja bi takvo što pokušala uvaliti u Hrvatsku.
Več vidim da će se djeca sramiti OLPC-a, trebalo bi radije nabaviti neki pristojan netbook, naravno ako ga naručis u večoj količini trebalo biti jeftiniji, znate da se pričalo i o ovome http://www.eeepc.iz.rs/2009/07/03/open- ... tbook-ove/

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 21 pro 2009, 22:53
Postao/la shrike
Najavljujem vlastitu kandidaturu na sljedećim predsjedničkim izborima. Ozbiljno!

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 21 pro 2009, 22:54
Postao/la meema
ja cu onda glasat za tebe :D :D :D

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 21 pro 2009, 23:12
Postao/la pingu
zole052 je napisao/la:Nije ovo nesto pro-primorac samo prenosim vijest a buduci da je bila pod vjestoma o precjednickim kandidatima tako je i tu zavrsila u ovoj temi :)
Takva vijest teško da je pro-psycho Primorac, prije spada u crnu komediju. :)
Markec je napisao/la:Več vidim da će se djeca sramiti OLPC-a, trebalo bi radije nabaviti neki pristojan netbook, naravno ako ga naručis u večoj količini trebalo biti jeftiniji, znate da se pričalo i o ovome http://www.eeepc.iz.rs/2009/07/03/open- ... tbook-ove/
Makedonci kupili 53 tisuće Classmate PC-ja
U Makedoniji školarci i profesori dobivaju prijenosnike, a u Hrvatskoj se smanjuju plaće i ukidaju besplatni udžbenici

Kako javlja ZDNet, vlada Makedonije podijelit će 53 tisuće Classmate PC-ja svim školarcima između prvog i trećeg razreda, dok će svi učitelji i profesori između prvog i osmog razreda dobiti Asusova Eee PC računala. I dok će se makedonska vlada pobrinuti za hardver, u Intelu su se obvezali na obuku učitelja te na pomoć prilikom integracije tehnologije u nastavni plan, lokalizaciju i licenciranje materijala za obuku učitelja.
Što smo ono? Ne mogu se sjetiti :misli A ha, vodeća zemlja u regiji i zemlja (ne)znanja. :thumbs Da, jasno mi je, obrazovanje ne donosi kratkoročnu dobit, "menadžerima" i političarima na vlasti i onima oko nje, "oporbi". Valjda smo zato prodali hi-tech Plivu, jer nije profitabilna, a istraživanje i razvoj u koje je Pliva ulagala, doškolavala svoje radnike i stvarala nove vrijednosti (patenti, lijekovi) nije unosna djelatnost.
Svakim danom, RH tone u sve veću krizu (svjetska kriza nije krivac, samo je bila akcelerator da se ubrzaju događaji), moralno i gospodarski. :thumbs_down

Re: Predsjednički Izbori

Postano: 21 pro 2009, 23:17
Postao/la zole052
pingu je napisao/la: Svakim danom, RH tone u sve veću krizu (svjetska kriza nije krivac, samo je bila akcelerator da se ubrzaju događaji), moralno i gospodarski. :thumbs_down
Mary KRIZA-mas slika :mrgreen: rofl