Stranica: 1/2.
Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Postano: 09 sij 2010, 10:33
Postao/la dalibor.klobucaric
Znači ako imate limitiran net, nekakve probleme oko skidanja ili želite jednostavno isprobati nešto novo. Javite se na ovu temu, ja sam osobno spreman izdvojiti nekoliko kuna da Vam pošaljem neki dvd ili cd sa nekom linux distribucijom. Ovi putem pozivam i ljude koji mogu isto tak izdvojiti par kuna da se pošalje neki cd ili dvd osobama koje nisu u mogućnosti preuzeti s neta.
Osobno posjedujem distribucije Ubuntu, Kubuntu, Xubuntu, Fedoru, Debian. Ne radim preinake već skinem s neta, zapržim na cd i šaljem via snail mail. A vjerujem da će se pridružiti ljudi sa OpenSUSE, Mandrivom i sličnim distribucijama.
Ajmo ljudi širit GNU/Linux
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Postano: 09 sij 2010, 15:14
Postao/la Koistinen
nema frke.....šaljem Kanotix, Yoper, sidux, Toorox, Dreamlinux, itd.
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Postano: 09 sij 2010, 15:24
Postao/la iv@n
Nikad nije bio problem.
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Postano: 09 sij 2010, 15:26
Postao/la dalibor.klobucaric
Odlično... super čak...
Ljudi javite se bez srama... For free je..
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Postano: 11 sij 2010, 14:27
Postao/la iweb
Skino Puppya šaljem ak nađem CD-e
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Postano: 15 sij 2010, 12:28
Postao/la Lutherus
može.zabilježi me.
evo imam ubuntu,debian,arch,slackware,hymera,suse,sabayon
opensolaris , desktopbsd,freebsd,reactos,beos , eto kome kaj treba nek viče.
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Postano: 15 sij 2010, 13:22
Postao/la dalibor.klobucaric
Ok imamo kandidata za BiH za fedoru 12. Imo ko iz BiH da pošalje.. Ja mogu nije problem samo pitam dal ima ko iz države jer će prije stić?
E da i ako ima još ko iz BiH da treba, mogu poslati više stvari, ok?
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Postano: 15 sij 2010, 14:56
Postao/la ecvis17
Takodjer nudim:
Debian lenny, Ubuntu 9

: tak nekaj, pa relativno novi Open Suse kde 10.12 tako nest.
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Postano: 15 sij 2010, 17:33
Postao/la Nele
Ako neko ima openSUSE 11.2 i da je voljan slati u BiH nek' mi se javi

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Postano: 15 sij 2010, 20:38
Postao/la Lutherus
ostavi adresu u pp pa ti ga sendam