Pronađena 4 rezultata
- 19 lis 2008, 17:49
- Forum: Linux početnici
- Tema: Ne rade Wine programi
- Odgovori: 5
- Pogledano: 1170
Re: Nokoliko pitanja :)
potreban mi je folder lock jer u mojoj kuci svako svakome se petlja u sve i bar na svom kompu hocu imati privatnosti, ali nece mi ga otvoriti... jel postoji neka alternativa za taj program?!?!
- 19 lis 2008, 17:46
- Forum: Linux početnici
- Tema: Ne rade Wine programi
- Odgovori: 5
- Pogledano: 1170
Re: Nokoliko pitanja :)
hvala ti...ali ja sam vec instalirala 50 razlicitih programa a niti jedan mi nije radio, mozda nesto nije u redu sa wine-om ili ja krivo instaliram...
- 19 lis 2008, 17:10
- Forum: Linux početnici
- Tema: Ne rade Wine programi
- Odgovori: 5
- Pogledano: 1170
Ne rade Wine programi
E imam pitanje...sta god da instaliram preko wine programa, znaci program od windowsa, ne mogu otvoriti, zasto?!?!
- 29 ruj 2008, 14:51
- Forum: Linux početnici
- Tema: [VODIČ] Kako da instaliram program na Linuxu
- Odgovori: 8
- Pogledano: 2155
Re: [VODIČ] Kako da instaliram program na Linuxu
pitanjce....jel postoji mozda iTunes za Linux?!?!?!