Pronađen 1 rezultat
Neverland
mislim da centosa ima daleko vise servera nego workstationa.. nebitno, touch&feel bsd-a je negdje izmedju gentooa i archa, moras uloziti nesto truda, s tim da ces za desktop kantu vjerojatno uvijek biti sretniji sa linuxom, najvise zbog onog sto je 4ndy vec rekao, a to je da nema drivera ...