Pronađen 1 rezultat

Postao/la riham
03 pro 2014, 06:50
Forum: Razno
Tema: Neverland
Odgovori: 5
Pogledano: 2654

Neverland

mislim da centosa ima daleko vise servera nego workstationa.. nebitno, touch&feel bsd-a je negdje izmedju gentooa i archa, moras uloziti nesto truda, s tim da ces za desktop kantu vjerojatno uvijek biti sretniji sa linuxom, najvise zbog onog sto je 4ndy vec rekao, a to je da nema drivera ...