Sada je: 15 svi 2024, 07:25.
Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Abzeenth je napisao/la:Ma ne ljutim se, šta bih se ljutila. Samo mi je žao što tvoj spisateljski potencijal ostaje tako na forumu...nezapažen, da ne kažem neiskorišten.


Osjetio sam razočaranje u tvojim riječima, zbog čega zbilja žalim. Neće ovaj forum osiromašiti bez jednog ili dva teksta. Hvala za primjedbu o 'spisateljskom potencijalu', ali vidim da moji retci nisu nimalo nezapaženi. LZS mi je mnogo dao.
Avatar
Postovi: 1071
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 ruj 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 89 puta
Primio/la zahvalu: 150 puta
Spol: M
OS: Kubuntu 22.04, Debian 12
shicy je napisao/la:@rudar: samo pazi da si postaviš realna pitanja i realne ciljeve jer je lako izgubit se u moru polubitnih podataka ;)

S ovim se apsolutno slažem ::bravo i to je možda i jedan od razloga zašto imamo malo tekstova na naslovnici (barem od mene, a možda je i drugima tako)... izgubimo fokus ili uvijek nešto čekamo pface

Ako se sjećate, 5. studenog je objavljen priručnik Linux i LibreOffice.
9. studenog sam pitao da li ima dobrovoljaca za napisati par riječi i kako se nitko nije javio, napisao sam kratku vijest koja nikad nije objavljena jer nisam bio zadovoljan napisanim pa sam krenuo kopati dublje, a kopanje me odvelo duboko u "zečju rupu" u kojoj su jedna vrata vodila i prema politici.
Zbog izbora koji su bili 8. studenog i doticanja politike u članku, smatrao sam da nije pogodan trenutak za objavu sad već dobrano proširenog teksta i skupljenih linkova, zapisnika sa sjednica Povjerenstva za informatizaciju državne uprave i još koječega.. nego sam nastavio još kopati i još pisati čekajući pogodan trenutak...

Danas je 13. prosinac, prošlo je više od mjesec dana, nemamo ni Vladu, ni premijera, nemamo ni dva testa laptopa koje sam zbog "Priručnika" stavio u drugi plan... i zašto?... zato jer sam želio proširiti tekst i jer sam čekao nešto što nisam trebao, odnosno izgubio sam realnost... a sad, sad mi više i nema smisla objaviti članak od preko pet tisuća riječi jer je prošao trenutak u kojem je trebao biti objavljen :zabrinut

No dobro, bilo i prošlo... i hvala na gurkanju @shicy :zagrli

@rudar, oprosti zbog malo offtopica u tvojoj temi.
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11360
Site Admin
Postovi: 11360
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 665 puta
Primio/la zahvalu: 1023 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
@bertone, nemam ti što opraštati; tema nije moja, nego naša zajednička (tj. smatram da pripada cijelom forumu, jednom kad je otvorena). Osim toga, dobro si napisao i tvoje riječi sadrže pravu pouku, iako naši slučajevi nisu isti, jer u svojem osvrtu ne dodirujem nešto naročito aktualno, pa ni politiku. Pozdrav!
Avatar
Postovi: 1071
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 ruj 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 89 puta
Primio/la zahvalu: 150 puta
Spol: M
OS: Kubuntu 22.04, Debian 12

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.