Diskusije usko vezane uz PCLinuxOS i Mandriva distribuciju.
Odgovori

Problem flash player na Mandrivi 2012

26 ruj 2012, 17:52

Instaliro sam Mandrivu 2012 x86_64 Alpha. Imam problem sa flash player-om. Pokušavao sam da ga instaliram sa install and remowe ali ne ide. Da li je moguće instalirati flash player preko konzole ? Ako je moguće, kako to uraditi?

Re: Problem flash player na Mandrivi 2012

26 ruj 2012, 21:04

zar nema na stranici od adobea njihov .rpm koji onda instaliraš onako kako se instalira na mandrivi...vjerojato dvoklik xD

Re: Problem flash player na Mandrivi 2012

26 ruj 2012, 21:07

pribon je napisao/la:Instaliro sam Mandrivu 2012 x86_64 Alpha.

:roll:

tko zna sto sve moze biti problem...

Re: Problem flash player na Mandrivi 2012

27 ruj 2012, 07:42

Probao sam preko install and remowe. Međutim, nikako ne ide. Nisam znao da je Alpha verzija., mislio sam da je konačna verzija Mandrive 2012. Ima puno problema i prikaz programa je mnogo drugačiji nego u ranijim verzijama. Programe sam mogao da instaliram preko USB . Kad sam USB uklonio onda se pojavio usb.exe na osobnoj mapi...

Re: Problem flash player na Mandrivi 2012

27 ruj 2012, 07:46

pribon je napisao/la:Probao sam preko install and remowe. Međutim, nikako ne ide. Nisam znao da je Alpha verzija., mislio sam da je konačna verzija Mandrive 2012. Ima puno problema i prikaz programa je mnogo drugačiji nego u ranijim verzijama. Programe sam mogao da instaliram preko USB . Kad sam USB uklonio onda se pojavio usb.exe na osobnoj mapi...

nisam ni ja znao da je alpha, ti si napisao u prvom postu :)

si pogledo po forumima od mandrive kako se instalira flash na nju? u starijim verzijama mandrive koje sam ja koristio bio je flash vec predinstaliran...

Re: Problem flash player na Mandrivi 2012

27 ruj 2012, 14:32

Znam da je u ranijim Mandrivama flash player veći bio instaliran. Nešto sam gledao na forumu Mandrive ali nisam našao ništa uvezi flash playera.
Odgovori