Sada je: 29 ožu 2024, 11:42.
Diskusije usko vezane uz PCLinuxOS i Mandriva distribuciju.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Instaliro sam Mandrivu 2012 x86_64 Alpha. Imam problem sa flash player-om. Pokušavao sam da ga instaliram sa install and remowe ali ne ide. Da li je moguće instalirati flash player preko konzole ? Ako je moguće, kako to uraditi?
Det hindrar inte att vi säkrar framtiden!
Avatar
Postovi: 393
Postovi: 393
Pridružen/a: 18 lip 2010, 19:37
Lokacija: Priboj
Podijelio/la zahvalu: 15 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Spol: M
OS: Win 7 ,Ubuntu 10.04,OpenS
zar nema na stranici od adobea njihov .rpm koji onda instaliraš onako kako se instalira na mandrivi...vjerojato dvoklik xD
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
pribon je napisao/la:Instaliro sam Mandrivu 2012 x86_64 Alpha.

:roll:

tko zna sto sve moze biti problem...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Probao sam preko install and remowe. Međutim, nikako ne ide. Nisam znao da je Alpha verzija., mislio sam da je konačna verzija Mandrive 2012. Ima puno problema i prikaz programa je mnogo drugačiji nego u ranijim verzijama. Programe sam mogao da instaliram preko USB . Kad sam USB uklonio onda se pojavio usb.exe na osobnoj mapi...
Det hindrar inte att vi säkrar framtiden!
Avatar
Postovi: 393
Postovi: 393
Pridružen/a: 18 lip 2010, 19:37
Lokacija: Priboj
Podijelio/la zahvalu: 15 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Spol: M
OS: Win 7 ,Ubuntu 10.04,OpenS
pribon je napisao/la:Probao sam preko install and remowe. Međutim, nikako ne ide. Nisam znao da je Alpha verzija., mislio sam da je konačna verzija Mandrive 2012. Ima puno problema i prikaz programa je mnogo drugačiji nego u ranijim verzijama. Programe sam mogao da instaliram preko USB . Kad sam USB uklonio onda se pojavio usb.exe na osobnoj mapi...

nisam ni ja znao da je alpha, ti si napisao u prvom postu :)

si pogledo po forumima od mandrive kako se instalira flash na nju? u starijim verzijama mandrive koje sam ja koristio bio je flash vec predinstaliran...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Znam da je u ranijim Mandrivama flash player veći bio instaliran. Nešto sam gledao na forumu Mandrive ali nisam našao ništa uvezi flash playera.
Det hindrar inte att vi säkrar framtiden!
Avatar
Postovi: 393
Postovi: 393
Pridružen/a: 18 lip 2010, 19:37
Lokacija: Priboj
Podijelio/la zahvalu: 15 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Spol: M
OS: Win 7 ,Ubuntu 10.04,OpenS

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.