Sada je: 28 tra 2024, 19:09.
Diskusije usko vezane uz Fedora i srodne distribucije (RHEL, CentOS...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pozdrav svima

Znam da ste vec ovo milijun puta culi, ali meni jos uvjek nije jasno i ne mogu nigdje naci tutorial koji mi je dovoljno jasan za instalaciju fedore.
Pa bih htio bi nekog zamoliti da mi objasni kako da instaliram Fedoru 16 tako da ju pokrecem s windowsom(dual boot) ne shvacam onaj dio s particijama sto trebam napraviti s particijama prije instalacije. Trenutno imam instaliran Windows 7 i 3 particije od kojih je jedna prazna i ima 120 GB pa bih htio na nju instalirati fedoru i koristiti ju. Stavio sam iso image od fedore na DVD i shvacam kako pokreniti i sve jedino mi nije jasno sto treba s particijama npr kada idem shrink pokazuje mi 0mb na svim particijama..

Hvala puno
Postovi: 10
Postovi: 10
Pridružen/a: 16 svi 2012, 15:20
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
1. Dobrodošao i ugodno druženje ti želim
2. Pročitao si pravila foruma, viewforum.php?f=14 bi trebalo ic pitanje, al OK. Pogledaj malo po tom podforumu. Vec to negdje pise.
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
aha okej hvala...dali bi mogao kako stupiti u kontak s tobom ako znas to napraviti, jer mi je hitno pa da mi ukratko to objasnis

Hvala
Postovi: 10
Postovi: 10
Pridružen/a: 16 svi 2012, 15:20
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
Ne znam ti ja Fedoru. Ima specifican taj dio kod particioniranja. Netko ce ti rec odgovor.
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.