Audio, video, codeci...
Odgovori

Re: Blender radovi

20 lis 2014, 09:14

Evo igro sam se malo sa particlesima :-D
Imam i duži video ali ga trebam renderirati,ovo je samo preview



I normalno ima malo motion blur-a ;)

Re: Blender radovi

17 sij 2015, 20:16

Kratka animacija, par godina stara. Malo partikla za plankton, malo animacije tekstura za valove, malo igre svjetlima za kaustiku...

slika

https://vimeo.com/18659357

Re: Blender radovi

01 ožu 2015, 16:05

Evo naš streličarski klub ima web stranicu pa sam odma napravio neki intro video




na stranici je u swf formatu pa je užasno pixelizirana slika :pogled_dolje

Re: Blender radovi

09 stu 2016, 15:08

Wow,nitko više ne radi ovo? :zabrinut

Ja se sad planiram baciti nazad u ovo,nisam radio u blenderu od kad mi je krepao komp,nabavio sam laptop koji je puno puno slabiji ali poslužiti će,

Za čudo jos se sjećam svih shortcut-a i svega


Evo low-poly parcov da vas razveseli :-D


slika

Re: Blender radovi

09 stu 2016, 20:56

Ja svaki dan radim po malo, koliko stignem. Evo zadnjih par uradaka:

slika

slika

slika

slika

Re: Blender radovi

09 stu 2016, 22:59

Kul su vam radovi :thmb-up
@Soul_Sample: bucica FTW!

Ja sam to nekad nesto radio u Cinema 4D, jos dok sam bio na dual-boot-u :D

Re: Blender radovi

02 vel 2018, 22:32

Da li netko zna da li se: http://blender.hr/ preselio na neku novu adresu ili je ugašen. Googlam već 15-ak minuta i jedino što dobijem su linkovi na Philips i Gorenje blendere pface :udri_glavom

Usput, ako netko zna linkove na normalne (razumljive) tutorijale, slobodno neka podijeli :-D (odlučio sam malo ugrijati hardver), a krenuo sam sa učenjem/čitanjem: Blender - 3D Content Creation Noob to Pro (knjiga ima samo 1994 stranice pa ću završiti sa čitanjem negdje u proljeće 2026., ako doživim :-D )

Re: Blender radovi

03 vel 2018, 10:12

bertone je napisao/la:Usput, ako netko zna linkove na normalne (razumljive) tutorijale, slobodno neka podijeli :-D

I mene bi zanimalo :-D


bertone je napisao/la:krenuo sam sa učenjem/čitanjem: Blender - 3D Content Creation Noob to Pro (knjiga ima samo 1994 stranice pa ću završiti sa čitanjem negdje u proljeće 2026., ako doživim :-D )

:thmb-up
Odgovori