Sada je: 16 tra 2024, 05:38.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Silverlight
18 tra 2020, 19:20
Dakle novi sam korisnik Linux-a, zadovoljan sve 5
Odjednom veliki problem, kako bih radio online na jednom portalu potreban mi je taj Silverlight ili nesto sto bi mi moglo pokrenuti tu stranicu. Totalni sam tukac za Linux pa molim da mi objasnite kako da to uradim inače sam primoran instalirati Win a mrzim ga iz dna duše
Postovi: 4
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 tra 2020, 19:14
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux
Ako ti treba za posao, vjerojatno je korištenje linuxa onda jako loša ideja. https://www.linux.org/threads/silverlig ... nux.11124/
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Agonija još uvijek traje, nemogu vjerovati da cu morati instalirati win jer nemogu otvoriti tamo neku stranicu na netu. Totalno razočaran da tako mala stvar ruši pozitivni dojam o linuxu
Postovi: 4
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 tra 2020, 19:14
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux
Probao instalirati moonlight , dobio sam program s kojim valjda mogu igrat igrice no ne mogu na net. Silverlight sam probao instalirati i neće. Već 3 dana dam izgubio tipkajući po ovome dođe mi da ovo sve roknem u smeće
Postovi: 4
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 tra 2020, 19:14
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux
Silverlight, to je ona microsoft aplikacija. Prije sam imao problema što nisam mogao gledati HRTi s linuxa. Srećom HRT se opametio i ne treba više ta glupost.
Tko živi u nadi umire u gov....
Avatar
Postovi: 794
Postovi: 794
Pridružen/a: 20 pro 2015, 15:51
Podijelio/la zahvalu: 163 puta
Primio/la zahvalu: 46 puta
Spol: M
OS: Dual Ubuntu 20.04 i win10
Ma Linux je ono sto trebam definitivno. Znaci samo surfam, pogledam film i tako to. Ali nisam se nadao ovome. Za otvoriti stranicu na netu ja moram ici kod susjeda na komp.
Postovi: 4
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 tra 2020, 19:14
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.