Sada je: 16 tra 2024, 04:34.
Diskusije usko vezane uz Debian distribuciju.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Vidio sam taj gnome 3 i takvo je neopisivo smeće da toga nema nigdje...
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Update Pack 4 is out!
http://blog.linuxmint.com/?p=1949
Will LMDE get new ISO images with Update Pack 4?
Yes, in the coming days/weeks, LMDE will be released in two editions featuring Update Pack 4:

-The traditional XFCE edition
-The main LMDE edition featuring MATE 1.2 as the default desktop and Cinnamon 1.4 as a secondary desktop. MATE will work with Compiz (also installed by default) and Cinnamon will work in Virtualbox, so you’ll be able to enjoy both desktops and see which one you like best.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
evo skidam ga upravo...1Gb :shock: ...potrajat će to... :kava


jel netko probao skinut update? jel to crko server ili je nešto do mene i mog kompa? skinulo pola update-a i crklo...i sad mi komp u banani... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
Postovi: 8
Postovi: 8
Pridružen/a: 27 ožu 2012, 21:54
Lokacija: Čakovec
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 11.10 + LMDE
eto instalirao sam konačno update...vjerojatno bilo do servera... sbatine :D

nego imam jedno pitanje...napravio update. i s njime mi se instalirao novi kernel 3.2.0.2-486. nakon što sam uspio napravit kompletnu instalaciju, restartao sam komp, u grubu odabrao taj kernel i onda sranje...ponudio mi login ali sam u tekstualnom obliku...znači kao u terminalu...upišem username i password...probao prebacit sa ctrl+alt+f8 ili koji je već ali ništa se nije dogodilo...uglavnom taj novi kernel ne radi. morao sam ući u stari koji mi je radio... 3.0.0.1-686-pae... može li netko pomoći? ima li ideje u čemu je stvar?
Avatar
Postovi: 8
Postovi: 8
Pridružen/a: 27 ožu 2012, 21:54
Lokacija: Čakovec
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 11.10 + LMDE
pošto ti je butao, kernel valja . probaj
Kod: Označi sve
 startx
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Avatar
Postovi: 1410
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
Lokacija: rijeka
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
OS: arch | 7
maknuo nvidia drivere u bootanom kernelu...startao novi kernel i opet ih instalirao...sad sve radi :thumbs

užas užas užas i jedno veliko sranje... gnome se ruši stalno...ne mogu vjerovat da su takvu verziju pustili...svaki put kad pokrenem dasher sa strane, i počnem tipkat ime programa koji tražim gnome se sruši...isto mi se događa sa alt+f2 kad upišem ime i stisnem enter... :thumbs_down :thumbs_down :thumbs_down

uglavnom instalirao sam mate koji kako tako izgleda kao stari lmde i na njemu je za sad sve ok...gnome 3 je loš...barem meni...
Avatar
Postovi: 8
Postovi: 8
Pridružen/a: 27 ožu 2012, 21:54
Lokacija: Čakovec
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 11.10 + LMDE
pa jel ovo moguće...ja ću poludit...napravio čistu instalaciju lmde-amd64 i opet pokrenem update, nekoliko puta se prekine, i onda na kraju konačno opet krepa i sj.... sve.... :twisted: :twisted: svaka čast ekipa iz minta...mislim da sam ga počeo poprilično mrzit...
Avatar
Postovi: 8
Postovi: 8
Pridružen/a: 27 ožu 2012, 21:54
Lokacija: Čakovec
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 11.10 + LMDE
eto uspio ponovno sve instalirat. napravio update, instalirao mate i za sad radi...instalirao compiz ali kad ga pokrenem cpu je stalno na 100% tako da čini se ništa od compiza za sad..jel netko imao sličnih problem? jel grafička u pitanju (nvidia) ili je nešto drugo? imam još jedno pitanje...s obzirom da compiz zeza, koristim metacity, dodao sam shortcute na panel, i svaki puta kad pokrećem neki program prvo se pojavi neki rub sve okolo ekrana i onda se pokrene program. taj rub se pojavi jako kratko ali smeta me, a ne znam zašto mi se to događa :? ako može netko pomoći. u compizu prije kad je radio mi se nije to događalo...samo u metacity.
Avatar
Postovi: 8
Postovi: 8
Pridružen/a: 27 ožu 2012, 21:54
Lokacija: Čakovec
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 11.10 + LMDE
Linux Mint Debian 201204 RC (MATE/Cinnamon & Xfce) released!
http://blog.linuxmint.com/?p=1967
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Upravo instalirah xfce dojmovi jako dobri za sada,puno poboljšanja od brzine bootanja pa na dalje :)
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
Avatar
Postovi: 4473
Postovi: 4473
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 07:04
Lokacija: Kastav-Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 58 puta
Primio/la zahvalu: 57 puta
Spol: M
OS: Mint xfc

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.