Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Pravila foruma

U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Odgovori

Re: Q4OS

02 lis 2014, 17:38

izgled se lako sredi, lako se namjesti da troši manje...pitam po čemu se ta razlikuje od ostalih?

Re: Q4OS

02 lis 2014, 18:21

zlatkoA je napisao/la:...ah da vi koji koristite linux mislite kao me koji ne koristimo linux ne znamo što je što
jel to misliš...ma daj ...
i kakve su to popularne distre, kako vrijeme prolazi je očito da je linux ošo malo u kukuruz :bleh

Bez uvrede,ti znaš čitati? Vidiš li igdje neku takvu tvrdnju ? Nije baš cool ( ja bih nazvao civilizovano) utrpavati drugima riječi u usta,ako ne razumiješ šta sam napisao,pitaj pa ću pojasniti. U suštini,sam ja bio pozitivan o toj distribuciji,barem koliko sam vidio

sent from tapatalk

Re: Q4OS

02 lis 2014, 20:36

Instalirao, malo čačkao, smorilo me kako izgleda pa sam ga izbrisao. :D U principu nije ništa brži nego neki XFCE, LXDE distro, a prilično je ružniji.

Re: Q4OS

03 lis 2014, 17:15

Hvala blast na probi ...znači radi ,pa nisam ni očekivao nešto spektakularno i brzo ipak je to KDE
ali znači kako kažeš radi prilično stabilno.
Ma planirao sam ovo stavit na jedan stariji komp koji mi je u radioni a da nisu windowsi
a da to ipak liči na nešto a ne nekakv arch,krunch itd...
eh ..misli sam stavit Slitaz ali on mi je premalen i još uvijek ružan ...
(nikako da dočekam verziju 5)...
ajde pozdrav i idem tražit prazni cd...

Re: Q4OS

03 lis 2014, 17:43

Ja bih pre stavio Lubuntu 14.04, jednostavniji je za podešavanje i korišćenje.

Re: Q4OS

04 lis 2014, 06:38

zlatkoA je napisao/la:da to ipak liči na nešto a ne nekakav arch,krunch itd...

:facepalmx2

Pošto očito ne znaš o čemu pričaš:
arch je jedna od jačih distri, i radi odlično na starijim mašinama.
"krunch" ti je isto ko i q4os (debian stable), samo s drugim sučeljem.

ovo o KDE-u uopće neću komentirati..

Re: Q4OS

04 lis 2014, 07:27

@zlatkoA: Sinko mili, a tko ti brani instalirat Arch s KDE-om ili bilo kojim drugim DE-om ili WM-om?

Re: Q4OS

04 lis 2014, 08:44

još nisam dobio odgovor na pitanje o posebnosti ove distribucije :zvizdi

Re: Q4OS

04 lis 2014, 08:55

shicy je napisao/la:još nisam dobio odgovor na pitanje o posebnosti ove distribucije :zvizdi


Joj shicy, pa ti baš ništa ne kužiš :D Posebna je po svom jedinstvenom neestetskom pristupu i istančanoj vizualnoj neprivlačnosti. :kava :)

Re: Q4OS

04 lis 2014, 09:03

pa da, kad čovik malo bolje razmisli, sasma postane jasno da je najbitnija karakteristika linux distribucije estetsko odskakanje :D
Odgovori