Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Pravila foruma

U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Odgovori

[Solus Project]

27 pro 2015, 21:50

izasao Solus 1.0. LINK

Mogao bi i neku recenziju napraviti jer zasada je instaliran i dela ko urica :)

slika

Re: Solus OS

27 pro 2015, 21:58

ček, ova distra je bila hit pa je umrla, autor pokrenuo drugi projekt da bi odjednom izašla nova verzija umrlog projekta? zakon brale :D

Re: Solus OS

27 pro 2015, 22:06

nije umrla, ne znam o cem pricas. To je bivsi Evolve OS ali su morali ime promjeniti. Od tada se zove sluzbeno Solus Project. I stvarno zasada jako lijepo radi, notifikacije delaju, Chrome i Steam rade zacudo. Meni dosta :)

EDIT: Fulal sam, ovo nije SolusOS, ovo je nesto skroz drugo, ovo je Solus Project. Moja greska. Molim moda da prebaci to negdje u odgovarajucu temu :zvizdi

Re: Solus OS

27 pro 2015, 22:08

neka, bolje da radi nego da nije :)

Re: [Solus Project]

28 pro 2015, 00:45

Evo, prebačeno negdje ;)

Re: [Solus Project]

28 pro 2015, 05:09

e da, onaj souls je trebao biti radikalno novi koncept i nešto uber mega ultra hiper brzo. ispalo je ko obećanje političara.

Re: [Solus Project]

28 pro 2015, 19:55

Ne, ovaj solus je trebao bih nešto novo. Ono staro je bilo nešto kao MATE u gtk3 odelu, meni se sviđalo, žao mi je što nije zaživelo. Ovo sada mi je pomalo i smešno :D

Re: [Solus Project]

28 pro 2015, 21:40

Evo, već par sati ga koristim i sve mi se čini O.K. za sada. Naravno, nedostaje paketa i tema, i... ali tek je prvo izdanje. ;)

Re: [Solus Project]

28 pro 2015, 22:04

Ima li okruženje nekih prednosti u odnosu na neko drugo slično okruženje, tipa cinnamon?

Re: [Solus Project]

28 pro 2015, 22:33

dupin je napisao/la:Evo, već par sati ga koristim i sve mi se čini O.K. za sada. Naravno, nedostaje paketa i tema, i... ali tek je prvo izdanje. ;)

I, jel to čemu? Ako je upotrebljivo skupi štogod iskustva i sastavi nešto za naslovnicu
Odgovori