Sada je: 28 ožu 2024, 11:28.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ako uvedu porez na nekretnine bit će to raspad sustava ...
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Pozz ekipa, ja san isto dugo vremena razmisljao kako da si rjesim neku montaznu na prazno zemljiste.
Pretrazio sve zive firme od njemackih do srpskih i naših, te napokon naišao na ** .
Jako mnogo truda su ulozili, kvalitetno i jeftino su odradili sav posao. Probajte i javite :)

EDIT by bertone
** Link privremeno uklonjen
Postovi: 1
Postovi: 1
Pridružen/a: 20 tra 2021, 09:05
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: linux
E moj @MARKANE... dobrodošao ti nama ali ovako kako si sročio svoj prvi post na forumu meni malo vuče na pokušaj reklame :hmm

Međutim dobar i naivan kakav jesam, neću ga obrisati ali ako si od njih naručio kuću (koja bi prema napisanom trebala biti već i realizirana) ne bilo ti teško napisati par riječi što si sve od papirologije morao pripremiti (ili to obave oni), koliku si kuću uzeo, koji model i do koje faze finalizacije, koliko su trajali radovi, koliko je došlo i sl. ... i naravno, neka slika nije naodmet :-D

Pitam to i radi sebe, a i radi ostalih članova foruma jer su svima korisnije informacije iz prve ruke od veze na web stranicu neke tvrtke ;)
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11318
Site Admin
Postovi: 11318
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 655 puta
Primio/la zahvalu: 1005 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
Nažalost, papirologija ubija u pojam, evo ja se godinu dana bakćem s tim. Kada dobiješ građevinsku i potpišeš (pred)ugovor za montažnu, to onda ide brzo.
Avatar
Postovi: 228
Postovi: 228
Pridružen/a: 11 srp 2020, 20:09
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 52 puta
Spol: M
OS: Linux Fedora
Znači još uvijek vrijedi ona da fali jedan pečat pface
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11318
Site Admin
Postovi: 11318
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 655 puta
Primio/la zahvalu: 1005 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
bertone je napisao/la:Znači još uvijek vrijedi ona da fali jedan pečat pface


Itekako, čak ako hoćeš ići i preko e-građani portala, užas. Što je najgore, za mnoge stvari postoji zakonski rok u kojem oni moraju napraviti dokumente. Za više od pola zahtjeva u mom slučaju je taj rok istekao. Ako se idem prijetiti i tužiti, papire ću dobiti nikad. Tako je kolega prošao pa čekao građevinsku preko godinu dana, namjerno odbijali itd.
Avatar
Postovi: 228
Postovi: 228
Pridružen/a: 11 srp 2020, 20:09
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 52 puta
Spol: M
OS: Linux Fedora
I koliko ste platili tu dokumentaciju?
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
bertone je napisao/la:E moj @MARKANE... dobrodošao ti nama ali ovako kako si sročio svoj prvi post na forumu meni malo vuče na pokušaj reklame :hmm

Slažem se, izgleda poput reklame, pogotovo zato jer mu je ovo prvi post. Zasad bih uklonio link na site dok se MARKAN ne javi s valjanim povratnim informacijama, tek tada link može biti u postu. :kava
Arch Linux Install Script (zastarjela verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6725
Moderator
Postovi: 6725
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 338 puta
Primio/la zahvalu: 406 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
Možda da si pogledaš na ovoj stranici, ima i članak o montažnim kućama, a dolje imaš navedeno nekoliko firmi koje možeš kontaktirati i poslati upit :kava


Edit by Cooleech:

Prvi post pa link na stranicu? Neće ići.
Postovi: 3
Postovi: 3
Pridružen/a: 28 lip 2022, 13:39
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: windows
Ispričavam se. Ne znam kako funkcionirate. Ima dosta materijala za istraživanje na našim stranicama, pa pročitaj malo. A nije ni loše preko preporuke. Meni je kum prošle godine radio montažnu i jako je zadovoljan. Rekao je da bi sad sam kupovao prozore, malo kvalitetnije od ovih sad, ali sve u svemu, jako je zadovoljan.
Postovi: 3
Postovi: 3
Pridružen/a: 28 lip 2022, 13:39
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: windows

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.