Sada je: 28 tra 2024, 10:17.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Tattoo
30 tra 2013, 14:49
Ima li među vama tetoviranih, ili barem ljubitelja tetovaža?

Evo nekoliko s neta:
http://www.schmehl.info/blog-data/cebit-tatoo.jpg
http://www.pbandjelly.org/img/debian_tat.jpg
http://farm3.static.flickr.com/2504/407 ... a2a871.jpg
http://www.quetelecharger.com/media/dat ... er/tux.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_UqUwVPikChs/S ... tattoo.jpg
http://readwrite.com/2012/01/03/32_more ... ch_tattoos
hrc
Postovi: 519
Postovi: 519
Pridružen/a: 09 tra 2013, 23:14
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 13 puta
Spol: M
OS: Debian
Re: Tattoo
30 tra 2013, 15:39
meni su uvijek interesantne bile, ali nisam nikada znao što bih tetovirao (osim debian loga).
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Re: Tattoo
30 tra 2013, 15:49
shrike je napisao/la:meni su uvijek interesantne bile, ali nisam nikada znao što bih tetovirao (osim debian loga).

Kako ner znaš?Janjca na ražnju! rofl rofl rofl
Nema veće religije od istine!
Avatar
Postovi: 2209
Postovi: 2209
Pridružen/a: 05 tra 2008, 22:38
Lokacija: Zadar
Podijelio/la zahvalu: 32 puta
Primio/la zahvalu: 96 puta
Spol: M
OS: OpenSuse
Re: Tattoo
30 tra 2013, 15:50
shrike je napisao/la:...ali nisam nikada znao što bih tetovirao (osim debian loga).

rofl :facepalm :mrgreen:
ja sam isto zelio ali nisam nikada... imao sam pirsing na jeziku u na doljnjoj usni ali nemam vise :)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Re: Tattoo
30 tra 2013, 15:55
kaj se smijete? Najbolja tetovaža kokju sam vidio je jedna frendica koja ima tetovirani veoma jednostavni sat sa kazaljkom na 5 do 12. Rekla da je to tako jer uvijek sve radi u zadnji tren :D
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Re: Tattoo
30 tra 2013, 15:59
Nikad da skupim love, ali ako ikada bude onda tribal ili nešto keltsko.
"Bolje je šutjeti i bit smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju!"
Avatar
Postovi: 240
Postovi: 240
Pridružen/a: 02 kol 2012, 09:56
Lokacija: Pakrac
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Neki Os!
Re: Tattoo
30 tra 2013, 16:06
Kad bi bilo kaj tetoviral onda bi to bil neki simbol sa znacenjem, ili nekaj kaj bi predstavljalo mene, moj rad ili slicno.

Istetovirat si trenutne tehnologije, hip stvari i slicno ne dolazi u obzir. Kaj si bum istetoviral neku distru, za 2 god je mozda ne bu i ke sad. Bila mi je kul vise nije.

Slicnu crtu povlacim i s odjevanjem. Uglavnom nosim jednobojne majice bez natpisa, a kad imaju natpis onda je to nekaj u cem sam osobno sudjeloval/pridonesel ili predstavlja mene.
stefan je napisao/la:tu mač gemišta

To understand recursion, you must first understand recursion.
Avatar
Postovi: 1536
Postovi: 1536
Pridružen/a: 22 tra 2012, 08:55
Lokacija: ForHill Croatia
Podijelio/la zahvalu: 20 puta
Primio/la zahvalu: 26 puta
Spol: M
OS: eOS Luna
Re: Tattoo
30 tra 2013, 16:33
Ja se nemam namjeru tetovirati jer smatram da mi je tijelo ljepše bez tetovaža, isto smatram i za cure.

No da tetoviram nešto, palo mi je na pamet da tetoviram sitne kodove, uglavnom u tom kodu bi se skrivale duge šifre za razne stvari recimo gmail, ma sve živo sto redovito koristim, tako ne bi morao pamtiti šifre ili zapisivati :D
Taj kod bi samo ja znao, a i ponio bi ga sa sobom u grob :D


Iskreno kao sto sam naveo nemam se namjeru tetoviriti, meni to zvuči kao ono kada decko tetovira ime cure i ona ga kasnije ostavi pa ga ta tetovaža prati cijeli život.
Avatar
Postovi: 3865
Postovi: 3865
Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
Lokacija: Croatia/Zagorje
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: neodlučan
Re: Tattoo
30 tra 2013, 16:45
shrike je napisao/la:kaj se smijete? Najbolja tetovaža kokju sam vidio je jedna frendica koja ima tetovirani veoma jednostavni sat sa kazaljkom na 5 do 12. Rekla da je to tako jer uvijek sve radi u zadnji tren :D


To bi meni trebalo, odlična ideja! samo nekako si ne mislim da bi pomoglo... /

zole052 je napisao/la:
shrike je napisao/la:...ali nisam nikada znao što bih tetovirao (osim debian loga).

rofl :facepalm :mrgreen:
ja sam isto zelio ali nisam nikada... imao sam pirsing na jeziku u na doljnjoj usni ali nemam vise :)


Možemo ubaciti i raspravu o piercingu slobodno )
Debian logo je i meni privlačan poprilično... možda neka od sljedećih.. ))

Dani je napisao/la:Nikad da skupim love, ali ako ikada bude onda tribal ili nešto keltsko.

Keltski pretki pa te vraćanje korijenima? :)
hrc
Postovi: 519
Postovi: 519
Pridružen/a: 09 tra 2013, 23:14
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 13 puta
Spol: M
OS: Debian
Re: Tattoo
30 tra 2013, 16:46
Markec je napisao/la:Ja se nemam namjeru tetovirati jer smatram da mi je tijelo ljepše bez tetovaža, isto smatram i za cure.

No da tetoviram nešto, palo mi je na pamet da tetoviram sitne kodove, uglavnom u tom kodu bi se skrivale duge šifre za razne stvari recimo gmail, ma sve živo sto redovito koristim, tako ne bi morao pamtiti šifre ili zapisivati :D
Taj kod bi samo ja znao, a i ponio bi ga sa sobom u grob :D


Iskreno kao sto sam naveo nemam se namjeru tetoviriti, meni to zvuči kao ono kada decko tetovira ime cure i ona ga kasnije ostavi pa ga ta tetovaža prati cijeli život.

Pošteno..
hrc
Postovi: 519
Postovi: 519
Pridružen/a: 09 tra 2013, 23:14
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 13 puta
Spol: M
OS: Debian

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.