Sada je: 29 tra 2024, 01:53.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Suko je napisao/la:Je..ote, u dječju hranu stavljaju GMO!!
Koja smo mi bolesna vrsta! :sokiran

trebalo je staviti gmo u hranu za kikiće da to shvatiš? :hihi :hihi
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
A sumnjao sam i prije ali sada sam siguran.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Uspjeli smo otjerati Monsanto iz Europe sa peticijama, ali dogodilo se nešto čudno. Ako niste čuli njemački kemijsko-prehrambeni div Bayer za 66 milijardi dolara je kupio Monsanto. Znači ušao je Monsanto u EU i čisto sumnjam da će se odreći patenata na GMO sjeme ili da će se promijeniti poslovanje i trovanje. A vlasnici, tj. najveći dioničari vjerojatno posjeduju dionice i jedne i druge firme, tako da su samo masku promijenili.
Sve se nadam da će ipak pamet na kraju pobjediti, a ne zarada.

Zamislite da Canonical kupi M$ :) vjerojatno se politika M$-a ne bi promijenila. Pošto bi firma odmah propala da se odrekne profita, ali svakako ne bi dopustili dioničari neke veće promjene. E vjerujem da je slično i s Monsantom.
Tko živi u nadi umire u gov....
Avatar
Postovi: 794
Postovi: 794
Pridružen/a: 20 pro 2015, 15:51
Podijelio/la zahvalu: 163 puta
Primio/la zahvalu: 46 puta
Spol: M
OS: Dual Ubuntu 20.04 i win10

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.