Sada je: 28 tra 2024, 06:57.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ne mogu vjerovati da još nemamo temu o sportu i rekreaciji pface :D
Volio bi kad bi u ovoj temi raspravljali o sportu i rekreaciji, obući, odjeći, sniženjima istih, gadgetima za sportaše itd...
Bavite li se kakvim sportom, makar i rekreativno?
Ajde da ja prvi počnem. Rekreativno trčim na Marjanu, igram mali nogomet i cageball, a preko ljeta volim i zaplivati :)
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
Ja bicikliram i tenisiram.. Ali samo kad me uhvati volja koji puta mjesecno.. :hihi Do kad nisam imao malog priljepka to je bilo puno vise jer malo cudo oduzima nevjerojatno puno energije i sna.. :hmm
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Avatar
Postovi: 1253
Postovi: 1253
Pridružen/a: 25 stu 2010, 15:19
Podijelio/la zahvalu: 28 puta
Primio/la zahvalu: 59 puta
Spol: M
OS: Fedora
Bravo za temu, shicy :thmb-up :bravo

Ja sam inače trut za većinu fizičkih aktivnosti, valjda imam nekih žestokih poremećaja u koordinaciji pokreta pface To se posebno odnosi na "grupne sportove" koji uključuju loptu, ono, ka, totalni san debil za to. Ali ima par stvari koje obožavam i koje mi odlično idu. Doslovno par, dvije :D Plivanje i badminton.

Nažalost, nisam se ničim od toga bavila već dugo jer nemam baš vremena, a ni bazen u dvorištu :D Prošli mjesec sam konačno popravila bicikl, nakon što je tri godine (!) stajao s probušenom gumom, pa se zasad bavim jedino bicikliranjem. Nastojim odvoziti barem 10 km svaki dan, za početak, kasnije se nadam to dosta povećati. Naravno, ne vozim baš svaki dan, jer opet, nemam vremena, ali trudim se što češće :zamisljen
Avatar
Site Admin
Postovi: 6502
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
Lokacija: Online
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 631 puta
OS: Kubuntu & Fedora
Yeti, ti si još i dobar.. uhvati te volja par puta mjesečno! Mene uhvati par puta godišnje! :-D
A kćeri moja draga, što se tiče koordinacije pokreta u sportovima s loptom, sad znaš od koga si to naslijedila :hihi :thmbs-up
Arch Linux Install Script (BIG update, BETA verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6764
Moderator
Postovi: 6764
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 353 puta
Primio/la zahvalu: 417 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
Znači, toliko sam shicya ispilao svojim povećanjem volumena na ircu, da je odlučio ovo napraviti. :-D
Nema veće religije od istine!
Avatar
Postovi: 2209
Postovi: 2209
Pridružen/a: 05 tra 2008, 22:38
Lokacija: Zadar
Podijelio/la zahvalu: 32 puta
Primio/la zahvalu: 96 puta
Spol: M
OS: OpenSuse
Fina tema . Znači nije istina da su linuxaši bradonje koji neizlaze iz podruma ... :-)

Ja trčkaram ( bar dvaput tjedno, nasip save od prečistača do bocarskog doma i natrag, cca 10 km- a trčim jer volim papati i brzo me se prima pa stalno tešem) ,
streljana ( jednom mjesečno,kratka cjev) ,
bicikl ( svaki dan, imam onu košaru iza pa za dućan dobar, a za grad isto dobar da neplacam parking za auto) ,
plus kaj imam troje djece i onda isto skoro svaki dan igre sa njima poput badmintona,graničara..

.a sa kvartovskom ekipom igram pingać,nogać i malo košarice,sve onak laganini bez opterećenja

:-)
Max Bunker
Max Bunker
ja bio par puta trcati sa shicyjem ali sada zabusavam... inace capoeira, ples, bicikla, setnje marjanom... ma pravi sportas nema sta :)

abzeenth nema to veze sa poremecajem u koordinaciji samo je dobra volja i vjezba u pitanju... ja sam uzasno nespretan i seprtljav inace a tolike sam stvari u capoeiri uspio napraviti jer sam bio uporan da ne mogu ni sam skoro vjerovati
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
THE NORTH FACE 9.MOSOR GREBBENING
http://www.gpsies.com/map.do;jsessionid ... eiazbcczfv

Staza od 19 km predjena u 9 sati po grebenima na vrhu mosora... boze jedva sam ziv ostao :mrgreen:
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
opiši malo, pliz ;)
mislim se, u nekoj ne tako dalekoj budućnosti, prijaviti na neku utrku, čisto da vidim di sam :)
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
ajme to ce biti bolje u zivo odraditi ali jebeno je bilo... realno nisam se umorio tako jako buduci da je trajalo 9 sati (od prilike 8+1 sat odmora putem) ali najtezi dio su stopala

znaci trebaju ti jako dobre tenisice ako ces bas na utrku znaci trcati ili planinarske cipele ako ces ondako rekreativno

prvo je bila uzbrdica (vidis na linku graf sto se tice visina) koja je lagana ako imas snage u nogama, nakon toga dobra ruta po grebenima na vrhu mosora koja je onako srednje teska ali noge unistis po kamenjima i opasno poprilicno i onda dodje najtezi dio silazak koji je boze sacuvaj, ja sam na pola puta psovao vec, nije mu bilo kraja bio sam luuuud, stopala bole, koljena udaras, sunce tuce u glavu zivci popustaju...

kada smo dosli dolje sto je na karti izgleda kao pola puta ostatak je bila setnjica prirodom samo sto te bole stopala sa zuljevima tako da ne uzivas bas previse... pred kraj ti je vec dosta svega i samo zelis doci na kraj

i nemoj otici odmah na utrku, skupi ekipicu i jedanput prodji rekreativno da znas od prilike sto te ceka

dobar dio ove rute tj onaj najtezi je novonapravljen i cak su ovi profici koji su odtrcali vise nego duplu dionicu (krenuli sa klisa) su komentirali na check pointovima kako su stvarno pretjerali sa dionicom di se spustas jer je jebena

sretno i ulozi pare u obucu :mrgreen:
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.