Sada je: 11 svi 2024, 16:46.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Radnik je napisao/la:Ja san protiv EU i svin srcen uz Živi Zid. A moja inteligencija je visoko iznad prosjeka. Bar tako tvrdu IBM testovi. Ja san umirovljeni sistemski programer, samo za informaciju a u računalnoj tehnici oko 38 godina. Skoro 39.
EDIT. Ovo je moj novi račun na forumu a stari je zatvoren u dogovoru s adminom. Dugo san ode ali slabo dolazin jer nalazin samo nadrkane balavce. Ja san u vašin godinama bija normalniji!



Možeš imati i 150 god. iskustva. Rješavao sam ibm test, riješio ga u kraćem vremenu od predviđenog i to 100 %.

Vremena se mijenjaju, pa tako i tehnologije , alati itd...
Postovi: 158
Postovi: 158
Pridružen/a: 06 svi 2012, 11:59
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Spol: M
OS: Fedora, Fedora server
Vani je nova verzija
http://brojac.co.nf/
Avatar
Postovi: 40
Postovi: 40
Pridružen/a: 11 svi 2018, 06:20
Lokacija: Šibenik
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: antiX-16.2_386-full
"riješio ga u kraćem vremenu od predviđenog i to 100 %."
To sinko nebi uspija ni Tesla. U 4 sata koliko traje testiranje ja san proša oko 80% pitanja. Testiran san kod Ljubljanske firme Intertrade TOZD Zastupstvo IBM-a. Test je skup ko suho zlato. Neznan jesan li ima krivih odgovora jer oni s tim podacima ne izlaze. Sano ti dadu potrdilo (potvrdu) o inteligenciji. i čekaš potrdilo oko misec dana.
Avatar
Postovi: 40
Postovi: 40
Pridružen/a: 11 svi 2018, 06:20
Lokacija: Šibenik
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: antiX-16.2_386-full
Radnik je napisao/la:Prijatelju, izbjegavaj Google koliko god možeš. Ja to radim ali moram koristiti gmail i ponekad tražilicu jer je stvarno najbolja, daje najrelevantnije rezultate pretrage.



mozes molim te, objasniti zasto?


A moja inteligencija je visoko iznad prosjeka. Bar tako tvrdu IBM testovi. Ja san umirovljeni sistemski programer, samo za informaciju a u računalnoj tehnici oko 38 godina. Skoro 39.
EDIT. Ovo je moj novi račun na forumu a stari je zatvoren u dogovoru s adminom. Dugo san ode ali slabo dolazin jer nalazin samo nadrkane balavce. Ja san u vašin godinama bija normalniji!


Dozvolite da postavim jos par pitanja,Vi stvarno mislite da nas ovdje interesuje Vas IQ i koliko ste platili za zeljene rezultate? Pa zar neko vase intelEgencije i 39 godina iskustva tako razgovara sa nama nadolazecim IT talentima? Pa vi nama trebate biti uzor...
Na kraju bih vas zamolio da mi odate tajnu... Sta Vi cuclate,pushite,duvate,znate ono hippy zapalite , ja bih "suvo zlato" platio za to spametan
People disagree with me. I just ignore them.
Avatar
Postovi: 364
Postovi: 364
Pridružen/a: 30 kol 2014, 18:34
Podijelio/la zahvalu: 17 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: suse, Arch
Web counter with statistic
Web brojač sa statistikom

Release: 1.00 - stable on 31/08/2019 21:35

Last update: Updated IP to sate database

http://brojac.atwebpages.com/
Avatar
Postovi: 40
Postovi: 40
Pridružen/a: 11 svi 2018, 06:20
Lokacija: Šibenik
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: antiX-16.2_386-full
Web counter with statistic
Web brojač sa statistikom

Release: 1.00 - stable on 04/10/2019 11:29

Last update: Updated IP to sate database

http://brojac.atwebpages.com/
Avatar
Postovi: 40
Postovi: 40
Pridružen/a: 11 svi 2018, 06:20
Lokacija: Šibenik
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: antiX-16.2_386-full

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.