Switch to full style
Razne diskusije nevezane za Linux.
Odgovori

Glazba

27 ruj 2009, 23:05

Kakvu glazbu slušate? Kakvu ne podnosite? Svirate li što? Vama drage grupe...

Ukratko, ovdje pišite sve na temu glazbe i eventualnih glazbenih događanja.

S poštovanjem, vaš Shicy

Re: Glazba

27 ruj 2009, 23:11

evo dva videa sa koncerta Evergreya u klubu Kocka, Split 26.09.

Touch of blessing
http://www.youtube.com/watch?v=mGMY86cYKMg

Masterplan
http://www.youtube.com/watch?v=Qc46CbYsx2E

Evergrey su švedski metalci, moja preporuka svima koji vole metal da poslušaju ako već nisu.

Re: Glazba

28 ruj 2009, 00:07

Oni su :thumbs kod mene zavisi, ali uglavnom punk/metal/rock :zlo

Re: Glazba

28 ruj 2009, 00:11

meni isto ovisi o trenutnom raspoloženju, ali uglavnom je kao i tebi rock-metal-punk...
a ako sam na ikoju "muziku" alergičan, to je onda cajka xD

Re: Glazba

28 ruj 2009, 09:06

Uglavnom slušam stari rock i heavy metal. Volim općenito bilo kakvu kvalitetnu muziku a ne volim nekvalitetnu. Pod nekvalitetnom su mi cajke i ove nove što se vrte na MTV-u gdje prolazi bilo kakvi shit od muzike gdje se guzice mrdaju ispred ekrana :roll:

Re: Glazba

28 ruj 2009, 10:10

He he... za sada svi slicni. Znaci i ja slusam od prilike rock/punk/metal.
Nije mi bas draga bilo koja vrsta elektronske muzike iako svake prijestupne izadje neki slusljivi komad :mrgreen:
A takozvane narodnjake ne podnosim... kur**m u celo :udri kur**m u celo :udri

Re: Glazba

28 ruj 2009, 10:19

nikad necu reci losu rijec ni za jednu vrstu glazbe. svi tu plčjujete narodnjaka i enznam kaj a sigurno vam ste barem u jednom trenutku slusali bas to. recimo ako ste slusali bmbardiranje srbije i cacka,album leta 3, slusali ste narodnjake.

ako su napravili 1000 rok pjesmi i jednu cajkunebudu bili rok pjevaci nego narodnjaci, znate kak vele: If a man builds a thousand bridges and sucks one dick, they don't call him a bridge-builder... they call him a cocksucker.

tak da nemojte tek kenjati po necemu. nebudete nikom u ocima porasli ako budete na sva usta posrali narodnjake.

Re: Glazba

28 ruj 2009, 10:20

Isto žešće stvari.
Volim i starije rock klasike.( Sedamdesete su mi genijalne što se tiče muzike)
Uglavnom, samo da je puno gitare i bubnjeva i ja zadovoljan.
slikaslika

Re: Glazba

28 ruj 2009, 10:25

ontopic: slusam uglavnom sve. u zadnje vrijeme najvise mi odgovara richard cheese, SARS i Kultur shock. no to se mjenja iz dana u dan.

Re: Glazba

28 ruj 2009, 10:31

devil je napisao/la:nikad necu reci losu rijec ni za jednu vrstu glazbe. svi tu plčjujete narodnjaka i enznam kaj a sigurno vam ste barem u jednom trenutku slusali bas to. recimo ako ste slusali bmbardiranje srbije i cacka,album leta 3, slusali ste narodnjake.

ako su napravili 1000 rok pjesmi i jednu cajkunebudu bili rok pjevaci nego narodnjaci, znate kak vele: If a man builds a thousand bridges and sucks one dick, they don't call him a bridge-builder... they call him a cocksucker.

tak da nemojte tek kenjati po necemu. nebudete nikom u ocima porasli ako budete na sva usta posrali narodnjake.

Eh, sada nemoj traziti dlaku u jajetu. U ostalom i u najgoroj muzici zna izaci svako toliko nesto sto se svidja i drugima koji ne slusaju tu vrstu muzike. Cisti primjer je sto sam reko ja za elektronsku, u globalu mi se ne svidja ali svako toliko izadje neki dobar komad. Pa tako i vrijedi za narodnjake samo sto taj dobar komad nece napraviti ceca nego let3 :mrgreen:
Odgovori