Sada je: 29 ožu 2024, 07:56.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Hej ekipa!

Imate pametnog posla? Ne? Odlično, jer LZS treba programere!

Trebamo PHP programere za backend i HTML/CSS/JS programere za frontend. Ne morate imati puno iskustva, a možda ga prikupite poprilično.

Radimo na izradi novih tema za portal i forum, kao i na par aplikacija za forumaše, a sve što napravimo bit će (kad bude upotrebljivo) FLOSS.

Niste programer, ali ste dizajner? Odlično, jer LZS treba i dizajnere kako bi iskustvo bilo što bolje za sve posjetitelje.

Što dobivate ovim? Apsolutno ništa, osim iskustva i naše vječne ljubavi. <3

Ako ste zainteresirani, slobodno se javite nicky ili meni na privatnu poruku.

Voli vas :ljubav,
ekipa za tehnikalije
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34
Ja nisam programer ali mozda mogu pomoći sa hostingom, ako se bude nadograđivao forum i site možda će trebati jači server,

Imam jedan VPS na kojem mogu hostati forum za đabe, neznam koliko plaćate hosting kod avalona ali znam da deru sa cijenama, ovo sam već rekao prije, kontaktiraj me ako si za ovu opciju. ;)

Makar možemo postavit testno da vidimo kako se ponaša na mojem serveru nebi trebalo bit sporo pošto ima 4 gige rama i 4 cpu-a samo disk je od 10 giga ali ima jos 8 slobodno gore, ako to ne paše imam još jedan sa 2 jezgre i 2 gige rama sa 100 giga diska koji bi bio dedicated samo za LZS. Nije problem migrirat ovo, nije ovo velik site, trebalo bi bit i više nego dovoljno, VPS je svakako bolji od bili kakog shared hostinga

Nadam se da sam bar malo od koristi
Cheers :)
Postovi: 858
Postovi: 858
Pridružen/a: 21 lip 2012, 20:36
Podijelio/la zahvalu: 14 puta
Primio/la zahvalu: 19 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.