Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.
Odgovori

Re: Problemi s LZS-om

12 tra 2017, 18:12

Meni je tako već mjesec dana ako ne i više... vjerojatno nadogradnja upravitelja spremljenih lozinki... nisam se zamarao time :-D

Re: Problemi s LZS-om

12 tra 2017, 18:14

bertone je napisao/la:Meni je tako već mjesec dana ako ne i više... vjerojatno nadogradnja upravitelja spremljenih lozinki... nisam se zamarao time :-D


:thmb-up :-D

Sve jasno. Hvala

Pozz

Re: Problemi s LZS-om

25 tra 2017, 19:49

iweb je napisao/la:....pristup njemu ograničen je samo na članove uredništva + birane članove foruma ...


Pa jbm miša....ustav, demokracija i tak to, nula bodova kod vas...hehehehhe

Šalim se, naravno.

:hihi

Re: Problemi s LZS-om

25 tra 2017, 19:56

slika

Re: Problemi s LZS-om

25 tra 2017, 22:05

Bunker je napisao/la:
iweb je napisao/la:....pristup njemu ograničen je samo na članove uredništva + birane članove foruma ...


Pa jbm miša....ustav, demokracija i tak to, nula bodova kod vas...hehehehhe

Šalim se, naravno.

:hihi


Ko što vidiš iweb vlada čeličnom šakom. Zadnji koji mu je nešto pisnuo je bio pojeden od noći, a drugi još uvijek kopa kanale. Ne bi ti ja u taj grm išao...

Re: Problemi s LZS-om

26 tra 2017, 14:39

shrike je napisao/la:....Ko što vidiš iweb vlada čeličnom šakom. Zadnji koji mu je nešto pisnuo je bio pojeden od noći, a drugi još uvijek kopa kanale. Ne bi ti ja u taj grm išao...


Ma znaš da sam im ja penicilin ...hehehehhehe . Ako ništa drugo, bar ih tu i tamo uspijem okupiti i ujediniti ( makar i kontra mene ). :lulz

Re: Problemi s LZS-om

17 svi 2017, 13:36

U ovoj temi lijevi klik na "označi sve" se ponaša kao Home tipka (baca na vrh stranice :-))?
EDIT: sad vidim da i u ostalim temama ako želim klikom označiti cijeli kod, isto se ponaša. pface Ne bi me čudilo da samo moj Arch tako radi, provjerite kod sebe. :kava

Re: Problemi s LZS-om

17 svi 2017, 13:55

Vl@do je napisao/la:U ovoj temi lijevi klik na "označi sve" se ponaša kao Home tipka (baca na vrh stranice :-))?
EDIT: sad vidim da i u ostalim temama ako želim klikom označiti cijeli kod, isto se ponaša. pface Ne bi me čudilo da samo moj Arch tako radi, provjerite kod sebe. :kava

Vidio sam i ja to noćas (u nekim drugim temama) no mislio sam da sam umoran pa sam otišao spavati pface

PS. Nije do Archa :-D

Re: Problemi s LZS-om

17 svi 2017, 17:21

Prije je radilo normalno?

Re: Problemi s LZS-om

17 svi 2017, 18:13

Da, ranije je to radilo.
Odgovori