Sada je: 29 ožu 2024, 14:08.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

shrike je napisao/la:Meni je nekako fascinantno uvijek bilo kako ljudi ne kuze da su fb ljudi isti pravi ljudi u stvarnosti samo sa malo manje maske. Uvijek se cude kako to da ovi ovo ili ono ... Ko sto bi rekao Morpheus, "welcome to the desert of the real".

Neki kuže, ali gdje se nećeš čuditi čudu i ne osjećati tugu, kada vidiš koliko smo povodljivi i laki za manipulaciju.
Tko živi u nadi umire u gov....
Avatar
Postovi: 794
Postovi: 794
Pridružen/a: 20 pro 2015, 15:51
Podijelio/la zahvalu: 162 puta
Primio/la zahvalu: 46 puta
Spol: M
OS: Dual Ubuntu 20.04 i win10
Jedan od najcescoh komentara koje sam cuo o vojnom roku i zasto treba tamo ici nije zbog obrane nego zbog toga da vidis kakvih sve cudaka ima koje inace ne sreces u stvarnosti. Fb je novi vojni rok u tom aspektu
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
shrike je napisao/la:Jedan od najcescoh komentara koke sam cuo o vojnom roku i zasto treba tamo ici nije zbog obrane nego zbog toga da vidis kakvih sve cudaka ima koje inace ne sreces u stvarnosti. Fb je novi vojni rok u tom aspektu

:hihi dobar!

Evo jedan od mnogobrojnih bisera:
Netko reklamira neki proizvod za mršavljenje i vidi komentar od lika :lulz
slika
Tko živi u nadi umire u gov....
Avatar
Postovi: 794
Postovi: 794
Pridružen/a: 20 pro 2015, 15:51
Podijelio/la zahvalu: 162 puta
Primio/la zahvalu: 46 puta
Spol: M
OS: Dual Ubuntu 20.04 i win10
Mala digresija. :) Ne zavaravajte se da s Linuxom nema problema pa je zato forum neaktivan. Stvar je u tome da kad nešto ne radi, guglaš i pronalaziš rješenja na drugim portalima. Meni sigurno ne pada na pamet prvo doći ovdje. Ipak će pitanje prije odgovoriti globalna popuacija nego 20-ak ljudi na LZS-u. Sad sam svratio na forum jer me zanima nešto s hrvatskim rječnicima, dakle lokalni problem, a i to mi se čini uzalud. Ah.
Postovi: 92
Postovi: 92
Pridružen/a: 17 lis 2015, 01:40
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Spol: M
OS: Fedora Gnome
Smola je napisao/la:Mala digresija. :) Ne zavaravajte se da s Linuxom nema problema pa je zato forum neaktivan. Stvar je u tome da kad nešto ne radi, guglaš i pronalaziš rješenja na drugim portalima. Meni sigurno ne pada na pamet prvo doći ovdje. Ipak će pitanje prije odgovoriti globalna popuacija nego 20-ak ljudi na LZS-u. Sad sam svratio na forum jer me zanima nešto s hrvatskim rječnicima, dakle lokalni problem, a i to mi se čini uzalud. Ah.


Nisi ni probao a već si odustao. Ko da si Milanović :D
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Ma to je ono, dok pišeš o problemu, shvatiš kako ga riješiti.
Postovi: 92
Postovi: 92
Pridružen/a: 17 lis 2015, 01:40
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Spol: M
OS: Fedora Gnome

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.