Sada je: 11 svi 2024, 20:55.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

moja skica skračenog sadržaja
http://www.zimagez.com/zimage/lzsforumsadryajexpres.php
Plava praznina dolje je za usporedbu koliko se prostora dobilo u usporedbi sa orginalnim sadržajem.

Ne kažem da bi ukinuli stari sadržaj, dali postoji mogučnost da se ovaj sadržaj stavi na drugom linku evo naprimjer
http://www.linuxzasve.com/exforum/
Ako ima netko prijedlog kako da se to još pobolša, neka slobodno kaže. Slobodno nabacite kritiku :)


prednosti ovog sadržaja su, da se stranica manje učitava, manje se scrolla prema dolje i brže se dođe do određene kategorije.
Avatar
Postovi: 3865
Postovi: 3865
Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
Lokacija: Croatia/Zagorje
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: neodlučan
Uopće ne izgleda tako loše!
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Meno sve izgleda nabacano tj. nepregledno.

Mozda bi se moglo dodati da ti tako forum izgleda ako si to sam ukljucis u postavkama.
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
mišljenja sam da početnu stranu ne treba mijenjati jer ionako većinu vremena provedem(o) na Novim postovima ili Aktivnim temama ;)
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
Ako nadjete temu koja tako izgleda ne bi trebalo biti nikakav problem naknadno dodati i tu temu.
Problem je da u svim naknadnim promjenama teme mozda izgubimo kompatibilnost s kasnijim nadogradnjama ili naidjemo na probleme koji se jave kasnije a koje ne bi znali rijesiti.
Ova tema je preuzeta takva kakva je i napravljene su minimalne promjene. Ne kuzim se dovoljno u to i mislim da to treba reci neko strucniji ali ovo bi zahtjevalo malo jace prtljanje po temi. Ne znam koliko je to moguce.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
ne znam kome bi to baš koristilo većina ljudi koji pristupaj s mobitela koriste tapatalk (ili njegove forkove) ili pristupaj na normalni forum gdje je opet ovako preglednije jer su linearnije raspoređene teme (ovako bi trebali i horizontalno i vertikalno skrolati), a za PC/laptope/netbookove/tablete je sadašnja tema daleko bolja zbog preglednosti i više iskorištenog prostora.
Ken Thompson je napisao/la:One of my most productive days was throwing away 1000 lines of code.



Pikacode - Arch configs
Pikacode - dwm config
Avatar
Postovi: 2254
Postovi: 2254
Pridružen/a: 11 svi 2009, 16:26
Lokacija: /dev/pts/0
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 94 puta
Spol: M
OS: Arch Linux x86-64 subtle
retsam je napisao/la:ne znam kome bi to baš koristilo većina ljudi koji pristupaj s mobitela koriste tapatalk (ili njegove forkove) ili pristupaj na normalni forum gdje je opet ovako preglednije jer su linearnije raspoređene teme (ovako bi trebali i horizontalno i vertikalno skrolati), a za PC/laptope/netbookove/tablete je sadašnja tema daleko bolja zbog preglednosti i više iskorištenog prostora.


Ja sam malo razmisljao i dosao do zaklučka da ljudi naučeni gledati stranice tj naslove kategorije jedno ispod druge. Ja mislim da je tu stvar navike a ne nepreglednosti. evo ja sam gledao sliku sa mobitela tj web preglednika da vidim koliko je to pregledno. Pa pregledno je ako korisnik nauči gledati naslove u dva redaka kao što gledamo ikonice na desktopu :)
Nisam očekivao da će biti odobreno no bar sam pokušao nikad se nezna :) neznam dali ste primjetili na slici sam izbacio neke djelove kao recimo broj postova, broj teme, tko je moderator, rss ikonica, smatram da se to jako rijetko koristi. Te sitnice su ponekad korisne pa sam zato htio da stari sadržaj ostane sa strane :)
Avatar
Postovi: 3865
Postovi: 3865
Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
Lokacija: Croatia/Zagorje
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: neodlučan

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.