Sada je: 28 tra 2024, 22:25.
Rasprave u vezi Linux aplikacija.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Da malo oživim ovu temu.. izašao je Thunderbird v115, sučelje je redizajnirano te sad je puno preglednije i ima popis mailova sličan kao u Outlooku. Jedina stvar iz M$O-a koja mi se sviđa konačno je i u TB-u! :hepihepi
Arch Linux Install Script (BIG update, BETA verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6765
Moderator
Postovi: 6765
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 353 puta
Primio/la zahvalu: 417 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
Cooleech je napisao/la:Da malo oživim ovu temu.. izašao je Thunderbird v115, sučelje je redizajnirano te sad je puno preglednije i ima popis mailova sličan kao u Outlooku. Jedina stvar iz M$O-a koja mi se sviđa konačno je i u TB-u! :hepihepi


Ako misliš na ono sranje gdje nemreš kliknuti na datum, naslov onda mi se ne sviđa.

iskreno meni se to sučenje W11 ne sviđa. Meni fali Titlebar gore.

Edit: sad testirao mogu vratiti na stari izgled da imam kao tablicu prikazano :)
Avatar
Postovi: 179
Postovi: 179
Pridružen/a: 15 stu 2011, 09:00
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 16 puta
OS: Debian 11
Spider je napisao/la:Ako misliš na ono sranje gdje nemreš kliknuti na datum, naslov onda mi se ne sviđa.

Pretpostavljam na što misliš (sortiranje po datumu ili čemugod), nisam provjerava ima li sortiranje kao što je to na Outlooku s ovim novim izgledom, ali da.. možeš vratit stari izgled.
I ne kužim ovo s W11.. kakve veze ima W11 s TB-om? :hmm
Arch Linux Install Script (BIG update, BETA verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6765
Moderator
Postovi: 6765
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 353 puta
Primio/la zahvalu: 417 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.